PL / EN
TOM WOOD – NORWESKA MARKA BIŻUTERII PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

TOM WOOD – NORWESKA MARKA BIŻUTERII PO RAZ PIERWSZY W POLSCE

Minimalizm ze skandynawską duszą.

TOM WOOD, czyli kultowa norweska marka po raz pierwszy pojawi się na  mapie Polski w 8288 concept store, zlokalizowanym przy ul. Mysiej 3 w Warszawie, a także online na www.8288conceptstore.com. W ofercie znajdziecie minimalistyczną biżuterię urozmaiconą o skandynawski sznyt. To od sygnetu wykonanego z wysokiej jakości srebra czy złota, ozdobionego naturalnym kamieniem zaczęła się cała historia marki i to on pojawia się w nowych odsłonach w każdej kolekcji.

TOM WOOD – NORWESKA MARKA BIŻUTERII W 8288 CONCEPT STORE

Założyciele – Natalia Matusiak oraz Robert Kuta – wyselekcjonowali do swojego konceptu z modą, sztuką i designem biżuterię norweskiego brandu TOM WOOD. W kolekcji dostępnej w 8288 concept store znajdują się m.in. sygnety oraz kolczyki lifestylowej marki z Oslo. W kolejnych dostawach można spodziewać się także ubrań.

TOM WOOD – KLASYCZNA BIŻUTERIA W SKANDYNAWSKIM DUCHU

Selekcja produktów zmienia się wraz z sezonami lub nastrojami właścicieli. Teraz 8288 concept store rozszerza swoją ofertę o biżuterię marki TOM WOOD. Założyła ją w Oslo w 2013 roku Mona Jensen pełniąca funkcję dyrektor kreatywnej, która swoim minimalistycznym stylem łączącym klasykę ze skandynawskim funkcjonalizmem, w zaledwie 6 lat podbiła nie tylko rodzimy norweski rynek, ale i świat.

TOM WOOD - kolczyki (fot. materiały prasowe)

TOM WOOD – BIŻUTERIA UNISEX

Znakiem szczególnym TOM WOOD jest sygnet wykonany z wysokiej jakości srebra lub złota, ozdobiony naturalnym kamieniem. To od niego zaczęła się cała historia marki i to on pojawia się w nowych odsłonach w każdej kolekcji. Większość projektów TOM WOOD utrzymanych jest w stylu unisex. Mają podobać się zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Ich wysoka jakość oraz ponadczasowy design dają gwarancję dobrej inwestycji na lata. W 8288 concept store dostępne są złote i srebrne kolczyki, sygnety, bransoletki oraz zawieszki.

TOM WOOD - srebrny sygnet (fot. materiały prasowe)

8288 CONCEPT STORE – UNIKALNA OFERTA BIŻUTERII, PERFUM I UBRAŃ

Założony półtora roku temu 8288 concept store, oferuje swoim klientom wyjątkowe akcesoria, artykuły papiernicze, świece, modę, biżuterię, a także grafiki, rysunki oraz plakaty. Czyli wszystko to, co przypadnie do gustu jego założycielom. W swoich wyborach stawiają na autentyczność rzeczy, które sami by nosili bądź używali. Ze wszystkim co sprzedają, muszą się utożsamiać. A że mają wyjątkowe wyczucie estetyki, ich miejsce stało się jednym z najciekawszych punktów zakupowych na mapie Polski i Warszawy. Można w nim znaleźć m.in. bluzy i T-shirty Holiday Boileau, biżuterię ze złota i naturalnych kamieni Otiumberg, All Blues, Becca Jewellery, Jasmina Jovy, perfumy Andrea Maack, designerskie przedmioty Praxis, a także długopisy japońskich marek Penco czy Midori.

POLECAMY: SYGNETY - TRENDY W BIŻUTERII 2019 

W galerii odkryjecie biżuteryjne egzemplarze norweskiego brandu TOM WOOD, który po raz pierwszy znajdzie się na mapie Polski. 

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: biżuteria | Tom Wood | 8288 Concept Store | shopping | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły