Logotyp serwisu lamode.info
TOM FORD POKAŻE SWOJĄ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ W LONDYNIE

TOM FORD POKAŻE SWOJĄ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ W LONDYNIE

Projektant Tom Ford, który w bieżącym roku po raz pierwszy wypuścił kolekcję dla kobiet sygnowaną swoim nazwiskiem, pokaże damską linię na wiosnę-lato 2012 podczas London Fashion Week.

Ostatni pokaz kolekcji Toma Forda dla kobiet odbył się za zamkniętymi drzwiami. Zaproszonych zostało  jedynie 100 osób, a modelkami były muzy projektanta, między innymi piosenkarka Beyonce.

 

W czwartek 14 lipca brytyjski Vogue ujawnił, że następny pokaz kolekcji tego wyjątkowego twórcy odbędzie się w Londynie. Znana jest również dokładna data wydarzenia – 18 września o godzinie 18.00 czasu londyńskiego.

 

Można powiedzieć, że Tom Ford na dobre powrócił do mody – po małej przerwie, podczas której nakręcił entuzjastycznie przyjęty film Samotny mężczyzna. Podczas ostatniego wywiadu dla CNN wyglądał na zadowolonego z siebie twórcę. Nie ma się czemu dziwić – zarówno jego kolekcja dla kobiet, jak i produkty z serii Beauty cieszą się wielkim powodzeniem.

 

Teraz już czekamy tylko na londyński pokaz wiosenno-letniej kolekcji – czy znów będzie on zamknięty dla szerokiej publiczności…? Jeśli tak, to domagamy się streamu na żywo!

 

tagi: Tom Ford | Fashion Week London | wiosna-lato 2012 |

podobne artykuły