Logotyp serwisu lamode.info
ANJA RUBIK I SASHA KNEZEVIC – ŚLUB JUŻ DZIŚ!

ANJA RUBIK I SASHA KNEZEVIC – ŚLUB JUŻ DZIŚ!

To kolejny ekscytujący ślub tego roku! Polska top modelka Anja Rubik i Sasha Knezevic już dziś się pobierają!

Po Kate Middleton i Kate Moss przyszedł czas na kolejne gorące światowe nazwisko – polska top modelka Anja Rubik weźmie dziś ślub ze swoim narzeczonym Sashą Knezevicem.

 

Para zaręczyła się w ostatnie święta Bożego Narodzenia – ale ich związek trwa już bardzo długo. Poznali się podczas jednej z sesji zdjęciowych – obecnie para często pracuje razem, jak choćby podczas zdjęć do reklamy zapachu DKNY. Wspólnie prowadzą też magazyn modowy 25. Para często podkreśla, że dzielą te same pasje i rozumieją się tak dobrze właśnie dzięki temu, że pracują w tej samej branży.

 

Sama ceremonia ma się odbyć w jednym z francuskich kurortów nad Morzem Śródziemnym. Jak wiemy, modelka powie „tak” w sukni zaprojektowanej przez jej przyjaciela – Petera Dundasa, projektanta marki Pucci oraz w szpilkach Giuseppe Zanotti. Na  liście zaproszonych gości widnieją podobno Karl Lagerfeld, Marcin Tyszka, Gisele Bundchen i Leonardo DiCaprio.

 

tl_files/gwiazdy/wydarzenia/ANJA RUBIK I SASHA KNEZEVIC – SLUB JUZ DZIS/EN_00962459_0005.jpgfot. East News/ Anja Rubik i Sasha Knezevic podczas zdjęć do rekalmy DKNY

 

Śledźcie LAMODE.INFO, w oczekiwaniu na relację z ceremonii!

tagi: ślub Anji Rubik i Sashy Knezevica | Sasha Knezevic | Anja Rubik |

podobne artykuły