PL / EN
TODD SELBY Z WIZYTĄ W PARYSKIM APARTAMENCIE YAZ BUKEY

TODD SELBY Z WIZYTĄ W PARYSKIM APARTAMENCIE YAZ BUKEY

Todd Selby tym razem wybrał się z wizytą do Paryża, a konkretnie do projektantki biżuterii Yaz Bukey. Zobaczcie niesamowite, przepełnione kolorem wnętrze jej apartamentu! 

 

Todd Selby - słynny fotograf, bloger oraz celebryta – na swoich fotografiach zazwyczaj przedstawia domy wybitnych muzyków, artystów, projektantów oraz aktorów. Zwieńczeniem każdej wizyty Selby’ego u gwiazd show biznesu są nie tylko przepiękne, kolorowe zdjęcia przedstawiające wnętrza ich posiadłości. Todd słynie również charakterystycznych jednostronicowych mini wywiadów, przeprowadzanych na kartce formatu A4 i ozdobionych rysunkami wykonanymi przez jego sławnych rozmówców. Pamiętacie jak Louboutin naszkicował u niego pierwsze szpilki, które zaprojektował?

 

 

Tym razem Todd Selby udał się do paryskiej posiadłości Yaz Bukey i sfotografował niesamowite wnętrze apartamentu słynnej projektantki biżuterii oraz akcesoriów. Yaz w swoich projektach szczególną wagę przykłada do prostoty formy i motywów. Po studiach na Studio Berçot pracowała m.in. dla Margieli, Alexandra McQueena, Givenchy i Jeremy’ego Scotta. W 2010 roku postanowiła założyć, własną, niezależna markę. Tworzy produkty zgodne z trendami i bardzo estetycznie wykonane. Emanują kolorem i powstają z przymrużeniem oka. Takie też jest jej mieszkanie – pełne barw i designerskich detali.

 

 

Koniecznie zajrzyjcie do galerii i obejrzyjcie przepiękny apartament artystki. Nie zapomnijcie przeczytać mini wywiadu.

 

 

Wywiad Todd Selby x Yaz BukeyWywiad Todd Selby x Yaz Bukey

 

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Todd Selby | Yaz Bukey | Todd Selby z wizytą u Yaz Bukey | Yaz Bukey apartament |

podobne artykuły