PL / EN
TELEGRAM Z WYBIEGÓW – TORBY WCIĄŻ MODNE!

TELEGRAM Z WYBIEGÓW – TORBY WCIĄŻ MODNE!

W męskiej modzie torby goszczą już od kilku sezonów – trendy wiosna-lato 2011 nie przełamują dobrej passy tych akcesoriów – sprawdź, jakie torby trzeba nosić!

Chociaż sezon-wiosna lato w męskich akcesoriach obwołano sezonem powrotu plecaka, torby nie mają zamiaru ustąpić miejsca swoim „krewniakom”. Od kiedy parę sezonów temu uznano torby za bardzo męski dodatek, projektanci prześcigają się w pomysłach na te akcesoria. Torby z męskich działów stały się tak popularne, że niejedna kobieta zagląda do nich regularnie i często ulega ich nieco surowszym i prostszym formom. Męskie akcesoria są bowiem bardzo silnym akcentem w stylizacjach, a jednocześnie stawiają na komfort – tego w damskich kolekcjach wielokrotnie brakuje.

 

W męskich akcesoriach na ten sezon rozgościły się trzy rodzaje toreb. Bardzo modne stały się tzw. shopping bags, czyli materiałowe torby zakupowe, najczęściej z jedną tylko kieszenią i bez zapięć. Wiele domów mody, podchwytując ekologiczny trend w światowej modzie, wypuściło własne serie takich toreb – począwszy od Adidas Originals, aż po Jil Sander. Torby te są stosunkowo tanie – stąd też ich ogromna popularność. Marka D&G lansuje takie właśnie torby – na wybiegu wypełniła je po brzegi piknikowym zaopatrzeniem. Inne torby, już bardziej sportowe, to takie z dużą ilością kieszeni, często ze sztucznych, ale superwytrzymałych materiałów – są praktyczne i rzucają się w oczy dzięki soczystym kolorom – tej stylistyce uległ w tym roku nawet Louis Vuitton. Ostatnie w kolejce są torby w duchu vintage – te lansuje przede wszystkim Gucci – skórzane, ciężkie, przypominające tornistry, podróżne kufry lub podniszczone teczki listonoszów. Ten rodzaj toreb jest absolutnie ponadczasowy – projektanci korzystają przede wszystkim z naturalnych skór, które z biegiem lat zyskają na osobistym uroku.

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY MESKIE - TORBY/kolaz1.jpgfot. East News (D&G, D&G, Louis Vuitton, Louis Vuitton)

 

tl_files/trendy/z wybiegu/TRENDY MESKIE - TORBY/kolaz2.jpgfot. East News (Gucci)

 

W galerii znajdziecie nasze zakupowe propozycje najmodniejszych toreb na przyszły sezon. A Wam, drodzy czytelnicy, który rodzaj toreb najbardziej przypadł do gustu?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: wiosna-lato 2011 | moda męska | TRENDY |

podobne artykuły