PL / EN
SYNOWIE ZNANYCH AKTORÓW W NOWEJ  KAMPANII SAINT LAURENT

SYNOWIE ZNANYCH AKTORÓW W NOWEJ KAMPANII SAINT LAURENT

Dylan Brosnan i Jack Kilmer zostali gwiazdami nowej kampanii Saint Laurent. Poznajcie szczegóły.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do stałej obecności muzyków rockowych w kampaniach Saint Laurent. Przy okazji najnowszej sesji wizerunkowej francuskiej marki wybór Hediego Slimane’a również padł na młodych artystów, jednak tym razem w rolach głównych pojawili się synowie znanych hollywoodzkich aktorów. Mowa tu o synach Pierce’a Brosnana i Vala Kilmera, którzy stanęli przed obiektywem Slimane’a przy okazji męskiej kampanii Saint Laurent.

 

Siedemnastoletni Dylan Brosnan został odkryty przez dyrektora kreatywnego marki w zeszłym roku w Malibu. Dylan jest studentem szkoły filmowej i początkującym muzykiem. Udział w sesji promującej kolekcję marki jest jego pierwszym bezpośrednim spotkaniem z branżą mody.

 

Nieco większe doświadczenie ma Jack Kilmer, którego mieliśmy okazję zobaczyć na wybiegu Paryskiego Tygodnia Mody w pokazie wiosenno-letniej kolekcji 2015 marki Saint Laurent. Syn Vala Kilmera jest również początkującym aktorem, a jego filmowym debiutem jest film „Palo Alto” (2013) w reżyserii Gii Coppoli.

 

Całą kampanię możecie zobaczyć w naszej galerii. 

 

 

video

CHANEL HAUTE COUTURE WIOSNA 2022

tagi: Saint Laurent | Jack Kilmer | Dylan Brosnan | Saint Laurent kampania | Hedi Slimane |

podobne artykuły