PL / EN
ŚWIĄTECZNE ZESTAWY LA MER – ODROBINA LUKSUSU NA GWIAZDKĘ

ŚWIĄTECZNE ZESTAWY LA MER – ODROBINA LUKSUSU NA GWIAZDKĘ

Z okazji świąt Bożego Narodzenia słynne produkty do pielęgnacji twarzy La Mer dostępne będą w nowych okolicznościowych zestawach. Dobry pomysł na prezent!

Piękna, zdrowa i rozświetlona młodzieńczym blaskiem skóra, jako wyjątkowy prezent na Gwiazdkę? Intrygujący pomysł. Z okazji świąt Bożego Narodzenia słynna marka kosmetyczna La Mer wprowadziła na rynek zupełnie nowe zestawy upominkowe.

 

 

The Ageless Collection, The Radiant Collection oraz The Rescue Collection to trzy stylowe, ozdobione naturalnymi motywami opakowania, kryjące oparte na bazie alg morskich produkty La Mer do pielęgnacji twarzy. Potwierdzona wieloletnimi badaniami wyjątkowa skuteczność kosmetyków, nawet w trudnych zimowych warunkach, w krótkim czasie przywróci skórze promienność i zdrowy wygląd. Gwiazdkowe zestawy La Mer na pewno zostaną docenione przez wszystkich, którzy znają i cenią kosmetyki firmy, dla innych z kolei mogą stać się okazją do poznania niezwykłego działania produktów luksusowej marki. Dobry pomysł na prezent!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: La Mer | Crème de la Mer | pielęgnacja | kosmetyki na święta |

podobne artykuły