PL / EN
ŚWIĄTECZNE ZAKUPY FULLOFSTYLE.PL

ŚWIĄTECZNE ZAKUPY FULLOFSTYLE.PL

Już 5. grudnia Fullofstyle.pl zaprasza do świątecznych zakupów najnowszych kolekcji polskich projektantów. W ramach dnia otwartego odbędzie się również casting na modelkę Fullofstyle.pl. Sprawdźcie szczegóły!

Już 5. grudnia 2011 w Studiu Milk Makata przy ulicy Garażowej 4 w Warszawie będzie mieć miejsce dzień otwarty butiku Fullofstyle.pl. W ramach wydarzenia w godzinach od 13.00 do 22.00 wszyscy odwiedzający będą mieć szansę dokonać świątecznych zakupów najświeższych kolekcji polskich projektantów – w tym: Wioli Wołczyńskiej, Kowalskiego, Oli Kawałko, Nenukko, Cock'nbullstory, Anny Ziemniak, Pudu, Bereniki Czarnoty, Aleksandry Kucharczyk czy HI-END.

 

Tego samego dnia w godzinach 10.00-15.00 odbędzie się także casting na twarz butiku, nad którym czołowy patronat objęła polska agencja Gaga Models oraz redakcja LAMODE.INFO, której przedstawiciel zasiądzie w jury konkursu. Wymagania dla dziewczyn to oczywiście odpowiedni wzrost - 170-180 cm oraz wiek - od 17 do 26 lat, a także proporcjonalna budowa ciała i oryginalne rysy twarzy. Wybrana dziewczyna w nagrodę weźmie udział w najbliższych sesjach Fullofstyle.pl.

 

 

Gdzie: STUDIO MILK MAKATA, ul. Garażowa 4 w Warszawie

Kiedy: 5 grudnia 2011

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: fullofstyle.pl | Makata | moda polska |

podobne artykuły