PL / EN
SUPLEMENT DIETY EXCELLENT COLLAGEN COMPLEX

SUPLEMENT DIETY EXCELLENT COLLAGEN COMPLEX

Płynny kolagen zawarty w produkcie Excellent Collagen Complex, to prawdziwa nowość wśród suplementów diety stosowanych w kuracji anti- aging. Poznajcie szczegóły! 

Coraz bardziej popularne zabiegi medycyny estetycznej przeciwko starzeniu się skóry, nie muszą być ostatecznością. Im mniej ostrej inwazji w ciało, na rzecz skutecznej suplementacji, właściwego odżywiania oraz edukowania się w tym zakresie, tym lepiej.  Przykładem takiego podejścia jest nowa seria produktów Excellent Collagen Complex – suplementu diety, który nie tylko wpływa na stan naszej urody, ale także dobrego samopoczucia.

 

Suplementy diety to przyszłość medycyny przeciwstarzeniowej, a wszelkie badania nieustannie potwierdzają, że dostarczany płynnie kolagen skutecznie wpływa  na przebudowę i odnową starego kolagenu oraz stymuluje wytwarzanie nowego. Excellent Collagen Complex, czyli innowacyjne połączenie wysokiej dawki zhydorlizowango kolagenu z nano cząstkami złota i srebra pod zastrzeżonymi nazwami Axonnite®Gold i Axonnite®Silver, co istotne, wpływa na połączenie wielu procesów, m.in. regeneracji tkanek, poprawę odporności, wzrost sił witalnych czy działanie przeciwzapalne. Jest to z pewnością coś, co wyróżnia produkt spośród innych przeciwstarzeniowych propozycji na rynku. Co więcej, działania kolagenu od wewnątrz nie są w stanie zastąpić kremy ani maseczki, gdyż zawarte w nich molekuły są za duże, by przeniknąć w głąb tkanki łącznej i naprawić powstałe tam szkody. Dlatego, o wiele bardziej efektywne jest dostarczenie kolagenu w postaci pitnej, która jest najłatwiej przyswajalna. 

 

Dostępny w dwóch wersjach – dla kobiet (Gold) i dla mężczyzn (Silver) suplement, oprócz kolagenu zawiera również kwas hialuronowy oraz glukozaminę. Właściwości te są szczególnie cenne dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas. Excellent Collagen Complex zwiększa bowiem ochronę stawów oraz kości przed ewentualnymi kontuzjami. Nie sposób wspomnieć również o witaminie C, która jest niezbędna do wchłaniania i utrzymywania prawidłowego poziomu kolagenu w organizmie. Produkt zawiera również witaminy z grupy B – B3, B5, B6 i B12, które mają m.in. wpływ na właściwą pracę układu nerwowego czy odnowę skóry. Twórcy suplementu wskazują, że Excellent Collagen Complex będzie również świetnym uzupełnieniem dla tych osób, które korzystały z zabiegów medycyny estetycznej. Produkt ten sukcesywnie wzmocni i przedłuży ich efekty.

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Excellent Collagen Complex | suplement diety | medycyna przeciwstarzeniowa | anti-aging | Excellent Lab | kolagen |

podobne artykuły