PL / EN
SUKNIA ŚLUBNA OLI KWAŚNIEWSKIEJ

SUKNIA ŚLUBNA OLI KWAŚNIEWSKIEJ

Na ślub Oli Kwaśniewskiej czekała niemal cała Polska. Dziś już wiemy, w jakiej kreacji zaprezentowała się gwiazda w minioną sobotę, gdy wypowiedziała sakramentalne "tak" Kubie Badachowi.

Ślub Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha był niewątpliwie dużym wydarzeniem w minioną sobotę 22 września. Para pobrała się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, gdzie tłumnie towarzyszyli im zaproszeni goście, w tym m.in: Joanna Przetakiewicz, Natalia Kukulska, Kuba Wojewódzki, Edyta Herbuś, Teresa Rosati, a także rodzice - Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy. 

 

Do dnia ślubu spekulacjom co do wyboru przez pannę młodą sukni ślubnej nie było końca. Plotki głosiły, że Ola do ołtarza pójdzie w kreacji projektu polskiej projektantki Sabriny Pilewicz. Tak też się stało - Aleksandra zdecydowała się na dość prosty model uszyty z tafty i ozdobiony kryształkami Swarovskiego. W kwestii fryzury gwiazda także postawiła na minimalizm - duży i prosty kok uzupełniony został świetlistym makijażem z mocniej zaakcentowanymi oczami.

 

Czy Waszy zdaniem Ola Kwaśniewska wybrała właściwą suknię na swój ślub, czy widzielibyście ją w czymś innym?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Ola Kwaśniewska | Aleksandra Kwaśniewska | ślub Oli Kwaśniewskiej | suknia ślubna Oli Kwaśniewskiej |

podobne artykuły