PL / EN
SUFFER FOR FASHION. DO NOT!

SUFFER FOR FASHION. DO NOT!

Zapraszamy na wielkie starcie designerów w krakowskim Klubie Kijów! Poznaj szczegóły imprezy Suffer for fashion. Do not!

Już 3 marca w krakowskim Klubie Kijów (al. Krasińskiego 34) odbędzie się niecodzienne wydarzenie - ,,Suffer for fashion. Do not’’. Dlaczego niecodzienne? Jest to nowatorski projekt grupy młodych ludzi, którzy pragną uchylić rąbka tajemnicy świata mody. Główną i najważniejszą częścią wydarzenia jest wielkie starcie projektantów i konkurs na najlepszy outfit! Będziecie mogli podejrzeć prace Gabrieli Francuz, a także Mleka oraz grupy studentów krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Oprócz bitwy designerów odbędzie się pokaz najnowszych kolekcji ubrań Mleka oraz projektantów skupionych wokół sklepu Idea Fix. Zaproszeni goście będą mogli obejrzeć występy taneczne przygotowane przez grupy taneczne Beloud Crew oraz Tamtamitutu.

 

Wstęp na imprezę jest wolny. ,,Suffer for fashion. Do not!’’ to impreza nie tylko miłośników mody, ale wszystkich, którzy chcą w ciekawy sposób spędzić czwartkowy wieczór.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/SUFFER FOR FASHION/SFF.DoNot! Plakat.jpgfot. materiały prasowe

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: event | moda | |

podobne artykuły