PL / EN
STYLIZACJE PATRICII KAZADI W KLIPIE „GO CRAZY”

STYLIZACJE PATRICII KAZADI W KLIPIE „GO CRAZY”

W najnowszym klipie „Go crazy” Patricia Kazadi prezentuje serię klubowych stylizacji. Mix światowych marek, a wśród nich też propozycje polskiej projektantki – zobaczcie, co składało się na look artystki.

W najnowszym klipie „Go crazy” Patricia Kazadi prezentuje nie tylko swoje możliwości wokalne, ale też serię ciekawych stylizacji. Za wizerunek piosenkarki odpowiedzialne były Monika Kinal i Brooke Dulien, którym udało się uchwycić zarówno styl, jak i osobowość artystki.

 

Cztery odsłony – old schoolowa, imprezowa, street chic i glamour – jakie prezentuje Patricia, to zarówno kolekcje sieciowych marek, światowych projektantów, a także propozycje polskiej designerki Magdy Hasiak/Selektornia. Hasiak jest twórczynią legginsów z naszyciami na kolanach, które doskonale wpisują się w obecne trendy w modzie. Cekinowa sukienka w połączeniu z butami Alexander McQueen, zabawna bluza marki Wildfox, czarna kurtka H&M, sztuczne futro Religion - w każdej stylizacji Kazadi prezentuje odmienne oblicze. W której odsłonie podoba się Wam najbardziej?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Patricia Kazadi | gwiazdy | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły