PL / EN
STREFA SHOWROOM 9. EDYCJI FASHION WEEK POLAND 2013

STREFA SHOWROOM 9. EDYCJI FASHION WEEK POLAND 2013

Gorączki fashion week’owej ciąg dalszy! Już niedługo po raz kolejny spotkamy się na polskiej edycji w Łodzi. Co tym razem znajdziemy w strefie Showroom? Sprawdźcie.

Trwa wielkie odliczanie! 9. edycja Fashion Week Philosophy Fashion Week Poland już za niecałe dwa tygodnie! W dniach 17-20 października po raz kolejny zanurzymy się w gąszczu stoisk młodych zdolnych polskich projektantów. Blisko sto marek zaprezentuje się w dedykowanych im strefach kolekcji ubioru basic i casual, strefy kolekcji dziecięcej, jak również strefy bizuterii i dodatków.

 

 

Podczas każdej edycji polskiego tygodnia mody strefa Showroom cieszy się ogromnym zainteresowaniem. To właśnie w tym miejscu można wyszukać i zakupić kolekcje na sezon bierzący, jak i kolekcje premierowe. W tej edycji znajdziemy wełniane płaszcze marki Moxos czy Butterworth, poszukiwane bluzy oversize marek: Colorshake, Nubee czy She’s a Riot, jak i modne skórzane torby w rozmiarze XXL sprzedawane przez La Boba czy Milate. Fun in Design umożliwi nam zabawę przy projektowaniu własnej wymarzonej pary butów, zaś Fruit Bijoux, ID.FOR.FUN czy Joccos Design wprowadzą nas w świat wyszukanej biżuterii.

 

 

Strefa Showroom Fashion Philosophy Fashion Week PolandStrefa Showroom Fashion Philosophy Fashion Week Poland

 

 

W Showroomie pojawi się wiele marek – weteranów łódzkiego fashion week – ulubieńców każdego kto lubi bawić się modą i wyszukiwać niebanalne elementy garderoby. Podobnie jak w poprzednich edycjach, zakupy zrobimy m.in. u Madoxa, Odio, Oli Bajer czy Jakuba Pieczarkowskiego, ale ponieważ najciekawsze jest zawsze to co nieznane, organizatorzy zapraszają do penetrowania wszystkich stoisk zarówno marek znanych jak i debiutujących na Fashion Week Poland.

 

 

Druga część hali - Concept Store - oferuje asortyment marek zarówno polskich, jak i zagranicznych. Z pewnością należy przyjrzeć się stoiskom prezentującym biżuterię, jak: Pracownia Biżuterii Motyle, Bianca Cavatti, Beryl czy Glitter, torby skórzane zakupimy u Clary Veritas, Mako Bags czy Antbag by Ania. W Concept Store najnowsze kolekcje będą sprzedawać: Agata Wojtkiewicz, Mariusz Przybylski, Łukasz Jemioł, Le GIA i Labolatorium/35. Natomiast w sklepie mulitbrandowym  S Ivory Pop Up Store zakupimy premierowe kolekcje wielu projektantów prezentujących się na Designer Avenue.

 

 

Strefa Showroom Fashion Philosophy Fashion Week PolandStrefa Showroom Fashion Philosophy Fashion Week Poland

 

 

Showroom/Concept Store działa od czwartku do soboty w godz. 14:00-21:00 oraz w niedzielę w godz. 11:00-17:00. W dniach 17-19.10 za bilet wstępu zapłacimy 10 zł, zaś w niedzielę wstęp będzie wolny. Do zobaczenia!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Fashion Philosophy Fashion Week Poland październik 2013 | 9 edycja Fashion Philosophy Fashion Week Poland | Strefa Showroom Fashion Philosophy Fashion Week Poland | Concept Store | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły