PL / EN
SPRINGFIELD – KAMPANIA Z OKAZJI 25. URODZIN MARKI

SPRINGFIELD – KAMPANIA Z OKAZJI 25. URODZIN MARKI

Marka Springfield obchodzi w tym roku swoje 25. urodziny. Z tej okazji przedstawia jubileuszową kampanię, pełną słońca i emanującą radością życia! Zobaczcie koniecznie! 

Springfield świętuje swoje 25. urodziny. Z tej okazji przedstawia nam jubileuszową kampanię. Marka kieruje swoje casualowe projekty do osób młodych, różnorodnych pod względem stylu i osobowości, pragnących wyrazić swój indywidualizm.

 


Do fotografii urodzinowej kampanii Springfield zaproszono 25. osób, które w idealny sposób odzwierciedlają idee hasła przyjętego przez markę: "This is me. This is 25.". Gościem specjalnym Springfield jest blogerka i modelka Alba Galocha, której uroda została doceniona na Madrid Fashion Week. Młodość i energia oraz przepełnione naturalnym światłem fotografie, wprawiają w dobry, wiosenny nastrój.

 

 

To nie koniec niespodzianek jakie przygotowała marka Springfield z okazji swoich 25. urodzin. Całą akcję można śledzić na ich stronie. Można spodziewać się wielu atrakcji i oczywiście... prezentów. A tymczasem zobaczcie zdjęcia kampanii Springfield!video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Springfield | Springfield kampania | Springfield 25. urodziny | Alba Galocha |

podobne artykuły