PL / EN
SPOSÓB NA POMADKĘ Z MARKĄ COLLISTAR

SPOSÓB NA POMADKĘ Z MARKĄ COLLISTAR

30. urodziny Collistar świętuje ponowną osłoną legendarnego modelu Rossetto Puro. Zobaczcie wiosenne odcienie wyjątkowej pomadki!

Powoli i stopniowo nadchodzi wiosna, czas redefiniowania zawartości szafy, szukania nowych, stylowych inspiracji. Makijaż ciepłą porą roku też jest zupełnie inny od ciemniejszych, jezienno zimowych barw, wiosną można sobie pozwolić na żonglowanie barwami i kolorystyczne szaleństwa.

 

 

 

Naprzeciw naszym potrzebą wychodzi marka Collistar, która w tym roku obchodzi 30ste urodziny. W 1991 roku zaprezentowała specjalną pomadkę Rossetto Puro. Jej opakowanie zostało zaprojektowane we współpracy z włoską artystką Susanną Sent, która tworzy różnorodne projekty ze szkła.

 

 

 

Po trzech dekadach, można odkryć na nowo sześć różnorodnych odcieni szminki. Petal Pink i Nude Pink, to delikatne odcienie różowego: łososiowy i lekko beżowy, nadające się świetnie na co dzień. Dla bardziej odważnych proponujemy odcienie magenty i zgaszonej barwy wiśni. Klasyczny i najbardziej znany odcień intensywnej czerwień Icon Pink, to rozwiązanie na elegancki wieczór.

 

 

Sprawdźcie!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Collistar | Collistar Rossetto Puro | Susanna Sent | makijaż wiosna lato 2013 |

podobne artykuły