PL / EN
SPÓDNICE W KRATĘ – STYLOWE MODELE

SPÓDNICE W KRATĘ – STYLOWE MODELE

W tym sezonie to krata zdobi spódnice!

Krata zadomowiła się w damskiej garderobie na stałe i szczególnie upodobała sobie spódnice. W tym roku, print występuje w najróżniejszych formatach i wydaniach. Zobaczcie najmodniejsze modele kraciastych spódnic!

MODA NA KRATĘ: SPÓDNICE

W tym sezonie polujemy na stylowe spódnice w kratę. Poza tym, że modny print ma różne rozmiary (występuje zarówno w wersji mikro, jak i makro), to jeszcze przybiera formę krat: haymarket, obrusowej typu vichy oraz tej układającej się w okienka. Najmodniejsze modele spódnic zdobi także krata tartan, będąca klasycznym szkockim wzorem.

Obecnie stylowe spódnice w kratę są dostępne w każdej wariacji kolorystycznej i mają różne długości. Tak więc idąc za przykładem Cher, bohaterki kultowego filmu „Słodkie zmartwienia”, wybieramy kolorową spódnicę mini w kratę i zestawiamy ją, przekornie, z grzeczną białą koszulą. W modzie są także pastelowe, kraciaste modele midi i ołówkowe fasony a’la Bardot, zdobione szeroką klamrą w pasie. Stylizacje urozmaicą także spódnice typu pareo.

POLECAMY: JAK NOSIĆ UBRANIA W KRATĘ?

W naszej galerii zdjęć przedstawiamy najmodniejsze modele spódnic. Ciekawy wzór w kratę sprawia, że wiele z nich chcemy mieć już  teraz w swojej szafie.

video

ERDEM JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: spódnica |

podobne artykuły