PL / EN
SPECJALNA KOLEKCJA INEZ & VINOODH DLA MARKI FRAME DENIM

SPECJALNA KOLEKCJA INEZ & VINOODH DLA MARKI FRAME DENIM

Słynny duet fotografów Inez & Vinoodh stworzył kapsułową kolekcję dla marki Frame Denim. Poznajcie szczegóły.

Nie tak dawno, Inez van Lamsweerde i Vinnodh Matadin zaprojektowali specjalną kolekcję biżuterii we współpracy z marką TenThousandThings. Tym razem, przyszła pora na kolejny debiut słynnego duetu fotografów, a mianowicie stworzenie denimowej minikolekcji dla Frame Denim. Znalazły się w niej projekty dżinsów, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn (propozycje dla panów pojawiły się po raz pierwszy w historii marki).

 

Najnowsze pomysły Inez & Vinoodh prezentują na sobie modelka Freja Beha Erichsen, amerykański wokalista i gitarzysta zespołu The Parlor Mob – Paul Ritchie oraz sam duet fotografów.

 

„Są naszymi dobrymi przyjaciółmi i podziwiamy ich artystyczne oko jako fotografów, ale wierzymy, że mają również talent, który wykracza poza media. Mieli pomysł na denim, który absolutnie nas zaintrygował, stąd byliśmy podekscytowani, by odkryć tę ideę i ją urzeczywistnić. To był bardzo organiczny proces” – powiedzieli założyciele Frame Denim, Jens Grede i Erik Torstensson.

 

Projekty Inez & Vinoodh dla Frame Denim pojawią się w pierwszym tygodniu sierpnia w takich sklepach jak Net-a-porter.com, Mrporter.com, Barneys New York oraz paryski butik Colette.

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Inez & Vinoodh | Inez van Lamsweerde | Vinnodh Matadin | Freja Beha Erichsen | Frame Denim |

podobne artykuły