Logotyp serwisu lamode.info
SUKIENKA W ŚNIEŻNEJ BIELI

SUKIENKA W ŚNIEŻNEJ BIELI

Poczuj się jak prawdziwa Królowa Śniegu!

Biel jak i czerń prawdopodobnie nigdy nie wyjdą z mody. Dlatego dziś prezentujemy Wam porcję magicznych, białych sukienek zaprezentowanych na pokazach przez największych projektantów na sezon jesień-zimę 2010/ 2011. Trzeba przyznać - jest w nich coś wyjątkowego.

 

Widzieliśmy je na wielu wybiegach znanych i cenionych projektantów takich jak - Julien MacDonald (Londyn), siostry Rodarte (Nowy Jork) czy Chanel (Paryż). Swoje pięć minut biała sukienka w awangardowym wydaniu miała również na pokazie zimowej kolekcji Valentino.

 

Skąd ta nagła popularność? Kojarzy się z prószącym śniegiem, odpowiednio skrojona dodaje elegancji i podkreśla kobiece atuty. Pasuje do każdego typu urody, ale niestety, nie do każdej figury. Warto bowiem pamiętać, że biały kolor optycznie dodaje nieco kilogramów, dlatego jej wybór powienien być starannie przemyślany.

 

tl_files/trendy/z wybiegu/BIALA SUKIENKA/biala sukienka.jpgfot. East News; Valentino/ Chanel/ Chanel

 

Ostatnio w śnieżnobiałej sukience Valentino mogliśmy podziwiać amerykańską aktorkę Anne Hataway na premierze jej nowego filmu. Trzeba przyznać, że wyglądała zjawiskowo. Biała sukienka zdecydowanie ma w sobie coś bajkowego.

 

W naszej galerii przegląd białych sukienek z jesienno-zimowych pokazów. Która Wam podoba się najbardziej?

tagi: trend | jesień-zima |

podobne artykuły