PL / EN
SMALLABLE - ŚWIAT DOSTĘPNY DLA MAŁYCH

SMALLABLE - ŚWIAT DOSTĘPNY DLA MAŁYCH

Zapraszamy do internetowego raju dla dzieci! To miejsce dla wszystkich rodziców, którzy uwielbiają na różne sposoby rozpieszczać swoje maluchy!

Idea narodziła się we Francji i, jak to z podobnymi projektami zazwyczaj bywa, miała być interesem rodzinnym. Założycielom zależało na udostępnieniu pięknych rzeczy dla dzieci – nie tylko ubrań, ale także zabawek, książek i przedmiotów dekoracyjnych. Czas i popularność pomysłu rozszerzyła znacznie zakres działania. Pierwotnie mały sklep internetowy SMALLable przerodził się w concept store. Ostatnim rozwinięciem działalności jest prowadzenie magazynu i bloga SMALLable.com/blog.

 

Sklep oferuje prawie wszystko ze świata mody, designu i zabawy dla dzieci w wieku od 0-12 lat. Zanim wszystkie cuda trafią na sprzedaż, przechodzą wyszukaną selekcję. Wiele z artykułów, które proponowane są przez SMALLable nie są dystrybuowane nigdzie indziej we Francji. Właściciele wybrali bowiem 150 marek z całego świata, również, a może przede wszystkim tych nieznanych szerokiej rzeszy odbiorców. W ofercie znaleźć można między innymi produkty: Isabel Marant, Bellerose, Bensimon, Fred Perry, Little Paul & Joe, Poppy Rose, Mon Tresor, oraz wiele, wiele innych.

 

Poza tradycyjną sprzedażą internetową, strona SMALLable.com oferuje porady w zakresie dziecięcych stylizacji i trendów wyposażenia wnętrz. Tym samym, przybliża wszystkim zainteresowanym doświadczenie zakupów w realnym butiku.

 

Zapraszamy do galerii!

 

www.smallable.com

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: dziecko | moda dziecięca | sklep internetowy | Smallable |

podobne artykuły