PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ – NOWY PROJEKT NA POLSKIM RYNKU MODY

SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ – NOWY PROJEKT NA POLSKIM RYNKU MODY

Projekt „SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ” stawia na niekonwencjonalne rozwiązania artystyczne i modowe. Poznajcie szczegóły!

SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ” to młody projekt zajmujący się realizacją różnego rodzaju przedsięwzięć związanych z kreacją artystyczną, w tym również nowatorskimi rozwiązaniami modowymi. Projekt skupia w sobie różne dziedziny sztuki takie jak malarstwo, rzeźba, multimedia i fotografia, a jego celem jest angażowanie się w różnego rodzaju twórcze inicjatywy i współpraca z ciekawymi artystami.

 

Pierwszym dużym przedsięwzięciem projektu „SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ”, jest kolekcja ubrań 01.Chemia Ogólna. Sportowe i każualowe ubrania powstały z tkanin, wśród których znalazły się dzianina dresowa, bawełna gumowana i szyfon. W kolorystyce kolekcji znalazły się czernie, szarości i biele. Pojawiają się także nadruki nawiązujące do motywu przewodniego kolekcji, zawierające informacje o wpływie związków chemicznych na stan emocjonalny i fizyczny człowieka.

 

Projekt „SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ” poszukuje niekonwencjonalnych rozwiązań, dzięki którym wszystkie realizacje mają zyskać charakter sztuki wysokiej i zaintrygować nimi odbiorcę. 

 

Jeśli chcecie przyjrzeć się temu projektowi bliżej, zajrzyjcie na stronę slyszejakpachniesz.pl.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Projekt SŁYSZĘ JAK PACHNIESZ |

podobne artykuły