PL / EN
SHISEIDO – EVER BLOOM EAU DE TOILETTE

SHISEIDO – EVER BLOOM EAU DE TOILETTE

Świeża kwiatowa nowość od japońskiej marki specjalnie na ten sezon!

Ta sama nazwa, ten sam flakon, to samo hasło, ale inne wnętrze – poznajcie nową edycję Ever Bloom od ShiseidoEau de Toilette!

 

Shiseido Ever Bloom EDT

 

"Są kobiety na które zwrócisz uwagę i takie, które zapamiętasz" – to przewodnia myśl zapachów Shiseido, która promuje również jesienno-zimową nowość z portfolio japońskiej marki. Jej autorem jest po raz kolejny Aurelien Guichard, który tym razem współpracował z Marie Salamagne.

 

Ever Bloom EDT, podobnie jak Ever Bloom EDP i Ever Bloom Extrait Absolu, charakteryzuje się unikalną piramidą zapachu opracowaną wyłącznie dla Shiseido. Zbudowana jest ona wokół dwóch akordów: Radiance Accord i Presence Accord. Pierwszy, złożony z cyklamenu, piwonii i osmantusa, ma za zadanie wnieść finezyjne wrażenie hipnotyzującej i wzmocnionej świeżości. Drugi, w którym skrywa się olejek absolutny kwiatu pomarańczy, gardenia oraz piżmo Helvetolide, uwodzi wyrafinowaniem. Wskutek połączenia tych dwóch grup komponentów powstała świetlista, świeża kompozycja kwiatowa, która ma wyrażać i eksponować naturalne piękno kobiety.

 

Dostępność Shiseido Ever Bloom EDT

 

Zapach Shiseido Ever Bloom Eau de Toiletee jest już w sprzedaży i dostępny jest w trzech pojemnościach: 30 ml (206 zł), 50 ml (289 zł) oraz 90 ml (392 zł). Polecamy!

 

video

CHANEL - BACKSTAGE POKAZU

tagi: Shiseido | zapach |

podobne artykuły