PL / EN
BOTTEGA VENETA – ZAPACH EAU SENSUELLE

BOTTEGA VENETA – ZAPACH EAU SENSUELLE

Świeża i zmysłowa wersja kultowego zapachu włoskiego domu mody.

Kultowy zapach włoskiego domu mody Bottega Veneta zyskuje nowe oblicze. Poznajcie kompozycję Eau Sensuelle!

 

 

Historia zapachów Bottega Veneta

 

Nowość z zapachowego portfolio marki nawiązuje do pierwszej kompozycji – Eau De Parfum, która ukazuje spuściznę domu mody skupioną na włoskich tradycjach, bowiem dziedzictwo marki Bottega Veneta jest głęboko zakorzenione w mieście Vicenza położonym w Wenecji Euganejskiej. Dla dyrektora kreatywnego Tomasa Maiera właśnie to miejsce, podobnie jak jego elegancka, klasyczna posiadłość zanurzona w słonecznych woniach kwiatów i lasu stały się inspiracją do stworzenia pierwszej wody perfumowanej.

 

Bottega Veneta Eau Sensuelle 

 

Pięć lat później, połączenie sztuki z naturą kontynuuje Eau Sensuelle, transformując pierwotny zapach w niesamowitą mieszankę kwiatów, owoców, skóry i szypru, sugestywnie nawiązującą do skórzanych wyrobów marki Bottega Veneta.

Nowa interpretacja klasycznej wody perfumowanej ujawnia niespodziewanie delikatną, kobiecą naturę. Nuty soczystych brzoskwini harmonizują z akordami zamszu, tworząc wyrazistą skórzano-kwiatowo-szyprową kombinację z unikalnym, radosnym akcentem.

 

Eau Sensuelle jest kontynuacją współpracy dyrektora kreatywnego Tomas Maiera z duetem perfumiarzy: Michelem Almairac i Mylène Alran. Kompozycja otwiera się eleganckim kwiatowym akordem gardenii i jaśminu indyjskiego zmieszanych z aksamitem brzoskwini. Charakterystyczne skórzane nuty połączono z wanilią i indonezyjską paczulą tworząc wytworny filar całej kompozycji.

 

 

Kampania Bottega Veneta Eau Sensuelle

 

Twarzą zapachu Eau Sensuelle została córka ikony stylu Ines de la Fressange – Nine dUrso. Intymna, zmysłowa kampania została zrealizowana we współpracy z żywą legendą fotografii – Brucem Weberem. Spojrzenie modelki hipnotyzuje, czego potwierdzeniem mają być towarzyszące jej perfumy. „Dziś, tak jak 5 lat temu, czuję się zaszczycona, że dyrektor kreatywny marki, Tomas Maier, wybrał mnie na ambasadorkę zapachów Bottega Veneta. Zawsze miałam wielkie uznanie dla jego twórczej pracy” – skomentowała Nine swoją współpracę z marką podczas jej jubileuszowego pokazu w Mediolanie we wrześniu. 

 

Dostępność Bottega Veneta Eau Sensuelle

 

Zapach Bottega Veneta Eau Sensuelle dostępny jest w następujących pojemnościach i cenach: 30 ml – 270 zł, 50 ml – 380 zł oraz 75 ml – 465 zł. „Sensualna” nowość włoskiej marki jest już w sprzedaży w Polsce w perfumeriach Sephora

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Bottega Veneta | zapachy |

podobne artykuły