PL / EN
SHARON STONE W BUTIKU BIZUU

SHARON STONE W BUTIKU BIZUU

Wczoraj na Zamku Królewskim odbyła się kolacja dla Laureatów Nagrody Pokoju. Wyróżniona aktorka, Sharon Stone, przyleciała do Polski i zaprezentowała się w pięknej kreacji polskich projektantek!

Wczoraj w warszawskim Zamku Królewskim odbyła się kolacja, na której zostały przyznane wyróżnienia dla Laureatów Nagrody Pokoju. Z tej okazji do polskiej stolicy przyleciała Sharon Stone, która została wyróżniona za solidarne działanie na rzecz ludzi walczących z tragedią HIV i AIDS. Aktorka nagrodę od Światowego Szczytu Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla odbierze już dziś, w ostatni dzień obrad.

 

 

Co przykuło naszą uwagę? Na wczorajszym evencie, Stone zaprezentowała się w sukience BLANCHE z kolekcji AW 2013/14 bizuu. Co więcej, polska marka została szczególnie wyróżniona przez gwiazdę. Aktorka odwiedziła warszawski butik marki, gdzie spotkała się z jedną z projektantek – Zuzanną Wachowiak. Sharon wyznała, że pokochała projekty sióstr bizuu od pierwszego wejrzenia. Aktorka opuściła butik z wybranymi przez siebie modelami z najnowszej kolekcji. Z tego co wiemy, szczególnie upodobała sobie wełniane czapki z kryształkami Swarovskiego.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Sharon Stone | Sharon Stone Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla | Sharon Stone w projekcie Bizuu | bizuu |

podobne artykuły