Logotyp serwisu lamode.info
SEASON CLOSING PARTY W KLUBIE KRAKOWSKA 180

SEASON CLOSING PARTY W KLUBIE KRAKOWSKA 180

W najbliższą sobotę, w klubie Krakowska 180 we Wrocławiu, odbędzie się Season Closing Party. Poznaj szczegóły wydarzenia!

18. czerwca, w klubie Krakowska 180 odbędzie się ostatnia impreza w tym sezonie. Season Closing Party to event łączący ze sobą kilka wątków przewodnich, które do tej pory nieodłącznie towarzyszyły „Krakowskiej”. Tego dnia w jednym miejscu ponownie spotkają się muzyka, moda, sztuka, film i teatr.

 

O oprawę muzyczną wydarzenia zadbają: Lopazz, Gogan i Brosha. Świat mody reprezentować będą Ola Topczewska, Kamila Fyda i Fu-Ku. Zaplanowana jest także wystawa Digital Fashion Show i Lindy Parys. W ramach Season Closing Party odbędzie się także wystawa/kiermasz, podczas której swoje prace zaprezentują m.in. studenci i absolwenci ASP.

 

Te i wiele innych atrakcji czeka na Was w klubie Krakowska 180, dlatego jeżeli interesuje Cię muzyka, moda, design, dobre kino i teatr to wpadnij koniecznie!

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/SEASON CLOSING PARTY/SEASONCLOSINGPARTY_web_poster _2_.JPGfot. materiały prasowe / Season Closing Party w klubie Krakowska 180 we Wrocławiu

tagi: event | moda polska |

podobne artykuły