PL / EN
SALON M.A.C W GALERII MOKOTÓW

SALON M.A.C W GALERII MOKOTÓW

Salon kosmetyków do makijażu M.A.C w Galerii Mokotów już otwarty!

To już kolejny salon kosmetyków M.A.C w Warszawie, ale za to pierwszy, który posiada osobny pokój makijażowy. Dzięki temu, indywidualne konsultacje z wizażystami M.A.C będą odbywać się w dyskretnej atmosferze, co zwiększy komfort klientek.

 

Marka M.A.C produkuje zarówno kosmetyki i akcesoria niezbędne do wykonania makijażu. Motto marki, brzmiące Każda rasa, każda płeć, każdy wiek podkreśla, że M.A.C tworzy z myślą o każdym rodzaju i kolorze skóry. Firma, jako jedna z pierwszych zaprojektowała najprostsze opakowania do kosmetyków – bez lusterek i aplikatorów, co szybko stało się jej znakiem rozpoznawczym. Kolejnym są głośne akcje charytatywne, między innymi wspierające leczenie i przeciwdziałanie chorobie AIDS, w których drugi rok z rzędu wzięła udział piosenkarka Lady Gaga.

 

W salonach M.A.C skorzystamy z profesjonalnych porad wizażystów i wybierać spośród niezwykle bogatej palety barw podkładów, pudrów, cieni do powiek, róży do policzków i lakierów do paznokci. Dziś M.A.C uznawany jest za jedną z najbardziej rewolucyjnych i prestiżowych marek w przemyśle kosmetycznym. Uznanie, jakie zdobyła pozwala jej nawiązywać współprace z największymi fotografami, makijażystami, stylistami i projektantami na świecie.  

 

tl_files/trendy/miejsca/MAC W GALERII MOKOTOW/w tekst.jpgfot. materiały prasowe

video

HELENA RUBINSTEIN x AGATA TANTER

tagi: miejsca | makijaż | MAC | TRENDY |

podobne artykuły