Logotyp serwisu lamode.info
Sale weselne w 2023, klasyczne czy nowoczesne - co wybrać?

Sale weselne w 2023, klasyczne czy nowoczesne - co wybrać?

Najlepsze sale weselne, które warto znać.

Spis treści

1. Wesele w klasycznym stylu. Nie tylko dla zwolenników tradycji!

2. Nowoczesne sale weselne. Czym się charakteryzują?

Wesele to zdecydowanie najważniejsza impreza okolicznościowa, jaką organizujemy w swoim życiu. Nic więc dziwnego, że przyszli nowożeńcy do jej przygotowania podchodzą z olbrzymim zaangażowaniem. Na to, jak będzie wyglądało nasze wesele i jak odbiorą je zaproszeni goście, w największej mierze wpływa obrana stylistyka zabawy. W dzisiejszych czasach zabawę weselną możemy zorganizować zarówno w klasycznym stylu, jak i wyprawić nowoczesną imprezę, która będzie miała niewiele wspólnego z weselami naszych rodziców i dziadków.

Wesele w klasycznym stylu. Nie tylko dla zwolenników tradycji!

Tradycyjne polskie wesele kojarzy się z zabawą do białego rana, suto zastawionymi stołami, muzyką graną na żywo przez orkiestrę i wystawnie urządzoną salą weselną. To impreza klimatem nawiązująca do zabaw organizowanych przed laty, które ze wzruszeniem wspominają nasi rodzice, wujkowie i dziadkowie. Klasyczne wesele świetnie sprawdzi się dla osób, które w swoim codziennym życiu hołdują tradycji, wyznają tradycyjne zasady oraz będą gościli na swojej zabawie ludzi o takich samych poglądach. Nie oznacza to jednak bynajmniej, że klasyczna sala weselna musi wyglądać kiczowato!

W dzisiejszych czasach klasyczne zabawy weselne mogą zostać zorganizowane w większości lokali – do wyboru mamy m. in. sale weselne w restauracjach, hotelach, zajazdach, dworkach i wielu innych obiektach weselnych urządzonych w takich popularnych stylach, jak m. in. rustykalny, boho i glamour. Z lokalami weselnymi można zapoznać się na stronie weselezklasa.pl w zakładce sale weselne, na której znajduje się aktualna baza ponad 5000 sal weselnych z całej Polski.

Klasyczne lokale weselne posiadają raczej tradycyjny wystrój i są bogato udekorowane, zgodnie z ich wiodącą stylistyką – w ich wnętrzu zwykle nie brakuje kwiatowych dekoracji, balonów i innych dodatków, które potęgują odświętny charakter imprezy. Nie bez znaczenia pozostaje także sam przebieg zabawy, podczas której nie może zabraknąć muzyki granej na żywo, tradycyjnych zabaw na parkiecie i oczywiście oczepin.

Nowoczesne sale weselne. Czym się charakteryzują?

Obok zwolenników klasycznych, sprawdzonych i skrojonych na miarę potrzeb gości w każdym wieku rozwiązań, nie brakuje także par młodych, które rezygnują z tradycji na rzecz nowoczesności. Wesele w nowoczesnym stylu to zabawa, na której króluje minimalizm. Pod pojęciem nowoczesnego wesela kryje się zazwyczaj styl urban wedding, który wyraźnie odcina się od tradycyjnego polskiego sposobu świętowania zamążpójścia. To styl, który skutecznie przekonuje, że udane wesele nie musi wcale opierać się wyłącznie na oczepinach i głośnych zabawach przy prostej muzyce, wszechobecnych balonach i tradycyjnych polskich potrawach!

Nowoczesne sale weselne są urządzone w spójny i stonowany sposób. Ich wnętrza mogą nawiązywać do modnego w ostatnich latach stylu industrialnego lub być po prostu czystą kartą, pozwalając nowożeńcom na umieszczenie ich własnych dekoracji. Muzyka może być zarówno grana na żywo przez zespół weselny, jak i odtwarzana przez DJ-a – na nowoczesnym weselu próżno jednak szukać disco polo i ludowych przyśpiewek. Ciekawe w formie dekoracje, wyszukane menu i najnowsze hity to wyznaczniki nowoczesnego wesela w stylu urban wedding. Sale weselne zgodne z najnowszymi trendami można wyszukać za pośrednictwem portalu ślubnego, na stronie weselezklasa.pl

fot. mat. prasowe

fot. mat. partnera

tagi: sale weselne 2023 |

podobne artykuły