Logotyp serwisu lamode.info
ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY NA LONDYŃSKIEJ PREMIERZE FILMU „TRANSFORMERS”

ROSIE HUNTINGTON-WHITELEY NA LONDYŃSKIEJ PREMIERZE FILMU „TRANSFORMERS”

Brytyjska aktorka i modelka Rosie Huntington-Whiteley to ostatnio najgorętsze nazwisko show-biznesu. Sprawdź, w czym zaprezentowała się podczas londyńskiej premiery filmu Transformers Dark of the Moon.

Rosie Huntington-Whiteley – brytyjska modelka i aktorka, od 2009 roku jest jedną z twarzy kultowej marki Burberry. Transformers Dark of the Moon to jej pierwszy film – superprodukcja, w której Rosie zastąpiła samą Megan Fox. Nic dziwnego, że na premierę w swym ojczystym kraju wschodząca gwiazda wybrała sukienkę właśnie od Burberry.

 

Kreacja została uszyta specjalnie dla aktorki i trzeba przyznać, że Rosie wygląda w niej zjawiskowo! Huntington-Whiteley jest w sezonie wiosenno-letnim twarzą kampanii Burberry Beauty, ale na tym współpraca na pewno się nie zakończy.

 

Rosie jest piękna w naturalny sposób i ma niesamowite ciało. Jest częścią rodziny Burberry od keidy skończyła 17 lat, i jesteśmy bardzo dumni z jej sukcesów. Obecnie wspólnie pracujemy nad pewnym projektem - o szczegółach powiadomimy was wkrótce - wypowiadał się Christopher Bailey, dyrektor kreatywny Burberry.

 

My już nie możemy się doczekać!

tagi: Rosie Huntington-Whiteley | BURBERRY |

podobne artykuły