PL / EN
RITA ORA DLA ADIDAS ORIGINALS

RITA ORA DLA ADIDAS ORIGINALS

Angielska piosenkarka Rita Ora jest autorką pięciu kapsułowych kolekcji dla marki Adidas Originals. Poznajcie szczegóły.

Tej współpracy mogliśmy się spodziewać. Angielska piosenkarka Rita Ora, która od dawna promuje Adidas Originals, tym razem stworzyła własną kolekcję ubrań, butów i akcesoriów dla znanej sportowej marki.

 

„Rita jest przede wszystkim wspaniałą, barwną i bardzo otwartą osobą. W doskonały sposób łączy modę ze stylem miejskim, a poza tym uwielbia naszą markę. To naturalne, że chcieliśmy z nią współpracować” – powiedziała Josefine Aberg, dyrektorka designu marki Adidas Originals.

 

Co, na temat współpracy, myśli sama piosenkarka?  „Jestem wielką fanką tej marki. Kiedy miałam 16 lat, pracowałam w sklepie ze sneakersami i od tej pory jestem ich ogromną wielbicielką. To naprawdę świetne, że mogę współpracować z marką, którą kiedyś sprzedawałam” – powiedziała portalowi WWD.

 

„Przestudiowałam wszystkie ich projekty obuwia oraz przeszukałam archiwa z około pięćdziesięciu lat. Zanim wszystko zaczęłam, chciałam poznać zespół, z którym będę współpracować. Zorganizowałam występ na świątecznej imprezie i poznałam wszystkich. Przychodziłam do nich codziennie na cztery godziny, układając moodboardy, przyglądając się temu, co mają, a czego nie, nieustannie wymieniając się z każdym swoimi pomysłami” – wyznała Rita Ora.

 

Cały projekt nazywa się #unstoppable. Specjalna linia zaprojektowana przez piosenkarkę pojawi się w różnych odsłonach, w postaci pięciu kapsułowych kolekcji – „Black”, „Pastel”, „Colorblock Packs”, „Spray” i „Roses”.

 

„Black”, która miała swoją premierę 21 sierpnia, bazuje na stylu zwanym „London look”. Pojawiły się w niej takie projekty jak transparentny płaszcz przeciwdeszczowy, skórzana kurtka ze świecącymi w ciemności tłoczeniami, kurtka typu ‘boyfriend’ z fakturą gadziej skóry i wełną oraz specjalny model sneakersów. Linia jest dostępna w wybranych sklepach Adidas Originals oraz na stronie internetowej marki.

 

Kolejne kapsułowe kolekcje pojawią się w sklepach już 4 września. W tym dniu, do sprzedaży trafią linie „Pastel” i „Colorblock Packs”. Z kolei „Spray” i „Roses”  mają zadebiutować już 1 listopada.

 

Współpraca Rity Ory z marką Adidas jest przewidziana na trzy sezony, aż do jesieni 2015 roku. Zobaczcie pierwsze efekty!

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Rita Ora | Adidas Originals | ADIDAS |

podobne artykuły