PL / EN
REEBOK – LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2014

REEBOK – LOOKBOOK KOLEKCJI WIOSNA LATO 2014

Brytyjska marka sportowa Reebok zaprezentowała lookbook wiosenno-letniej kolekcji, angażując do swojego projektu znanych sportowców. Zobaczcie!

Jak zachęcić ludzi do większej aktywności fizycznej? Doskonałym przykładem może być wiosenno-letni lookbook brytyjskiej marki Reebok, która zaprezentowała wszystkie zalety swojej kolekcji na zdjęciach Carlosa Serrao, specjalizującego się w fotografii o tematyce sportowej i modowej.

 

Punktem wyjścia jego najnowszej sesji było zaprezentowanie zależności między ruchem, a odzieżą i obuwiem Reebok. W tym celu, do projektu zaangażowano sportowców, związanych z brytyjską marką, którzy przedstawili zalety jej kolekcji, przybierając najbardziej charakterystyczne pozy dla dyscyplin sportowych, jakie na co dzień uprawiają.

 

W powyższym gronie znaleźli się najlepsi zawodnicy Reebok CrossFit GamesGarrett Fisher i Lindsey Valenzuela, prezentując kolekcję treningową; Carrie Tollefson, specjalizująca się w biegach średniodystansowych oraz Hunter McIntyre - zawodnik biegów Spartan Race, którzy pokazali kolekcję biegową. Z kolei, znana instruktorka jogi, Tara Stiles pozowała w odzieży przeznaczonej specjalnie do tej dyscypliny, a Vanessa Vassallo - instruktorka grupy fitness Les Mills International, przedstawiła kolekcję przeznaczoną do tańca.  

 

Wychodzimy z założenia, że ciało człowieka zostało stworzone do ruchu, a każdy z nas potrzebuje ciągłych wyzwań, by móc maksymalnie wykorzystać swój potencjał. Chcemy dać ludziom możliwość poruszania się w sposób, do jakiego ich ciała zostały stworzone, pomagając im jednocześnie czerpać z treningu jak najwięcej. Najnowszy Lookbook marki Reebok w wyjątkowy sposób prezentuje możliwości ruchu człowieka, dlatego idealnie obrazuje naszą najnowszą kolekcję – przyznaje  Yan Martin, wiceprezes globalnego marketingu marki Reebok.

 

Wiosenno-letnie propozycje Reebok, znajdziecie w salonach sportowych oraz w sklepach GoSport i InterSport.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Reebok | Reebok wiosna lato 2014 | Reebok lookbook wiosna lato 2014 | Carlos Serrao |

podobne artykuły