PL / EN
PRZEPIĘKNA MARION COTILLARD NA  OKŁADCE WSJ MAGAZINE

PRZEPIĘKNA MARION COTILLARD NA OKŁADCE WSJ MAGAZINE

Francuska aktora na okładce WSJ Magazine prezentuje się niczym prawdziwa top modelka. Aż trudno uwierzyć, że już jest mamą. Zobaczcie całą sesję z seksowną Marion Cotillard.

 

Marion Cotillard swoją przygodę z aktorstwem rozpoczęła już w dzieciństwie. Ciężka praca opłaciła się, bo dziś aktorka jest gwiazdą światowego formatu znaną z filmów takich jak „O północy w Paryżu” Woodego Allena, czy głośnej biografii Edith Piaf „Niczego nie żałuję”. Od 27 lipca zaś będziemy mogli oglądać nowy film z jej udziałem - „Mroczny Rycerz powstaje”.


W sesji do najnowszego wydania WSJ Magazine Francuzka prezentuje się pięknie, kobieco i z pełną klasą. Na okładce wystąpiła w prześlicznej, błyszczącej kreacji Gucci. W stylizacjach całej sesji zdecydowanie dominuje czerń, która podkreśla wyrafinowaną urodę aktorki. Autorem sesji jest brytyjski fotograf Josh Olins.


Prywatnie aktorka związana jest z reżyserem  Guillaume Canetem i rok temu została mamą. W wywiadzie dla magazynu przyznała, że macierzyństwo zmieniło jej hierarchię priorytetów i wpłynęło na nią kojąco.

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia!

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: WSJ Magazine | Marion Cotillard | Josh Olins | Gucci |

podobne artykuły