Logotyp serwisu lamode.info
PROJEKTY MALDOROR LOW COUTURE I KONRADA PAROLA W TELEDYSKU KATARZYNY NOSOWSKIEJ

PROJEKTY MALDOROR LOW COUTURE I KONRADA PAROLA W TELEDYSKU KATARZYNY NOSOWSKIEJ

W najnowszym teledysku Katarzyny Nosowskiej do utworu "Nomada" zobaczymy propozycje polskich projektantówMaldoror Low Couture i Konrada Parola. Dowiedzcie się więcej!

Najnowszy teledysk Katarzyny Nosowskiej do utworu "Nomada", który promuje album zatytułowany „8” spodoba się z pewnością nie tylko muzycznym fanom artystki, ale też miłośnikom mody awangardowej.

 

Niecodzienne stylizacje idealnie podkręcające charakter klipu - to bowiem propozycje polskich designerów. Za kostiumy odpowiedzialna była Sara Milczarek, która do współpracy zaprosiła jednego z bardziej ekscentrycznych polskich projektantów młodego pokolenia – Maldorora. W teledysku zobaczymy także między innymi płaszcz z najnowszej kolekcji Les Mercenaires Konrada Parola.

 

Propozycje projektantów z pewnością nie są typowymi modelami dla gwiazd „na czerwony” dywan, jednak w artystycznych i lekko psychodelicznych wizjach twórców teledysku sprawdzają się znakomicie.

 

Mamy nadzieję, że zauważalny ostatnio trend współpracy branży muzycznej i modowej zachowa tendencję rosnącą. Zobaczcie teledysk tutaj i przekonajcie się sami, jak jest efekt takich kooperacji!

tagi: Konrad Parol | Maldoror | Maldoror Low Couture | Katarzyna Nosowska | moda polska |

podobne artykuły