Logotyp serwisu lamode.info
SEKRETY KOLEKCJI „TATRY” MARKI HOWITZWEISSBACH

SEKRETY KOLEKCJI „TATRY” MARKI HOWITZWEISSBACH

Górska chatka ukryta wysoko w górach, a w niej sekrety, jakie odkrywa przed nami niemiecki duet projektantów Eva Howitz i Frieder Weissbach. Zobaczcie nietypową kampanię zimowej kolekcji zatytułowanej "Tatry"!

Niemiecki duet projektantów Eva Howitz i Frieder Weissbach w swojej pracy inspiruje się dziełami współczesnych designerów, fotografów, architektów.

 

Bodźcem do stworzenia kolekcji "Tatry" była z kolei zimowa aura i położona wysoko w górach, drewniana chatka. Siarczysty mróz nie zachęca do wychodzenia na zewnątrz i sprawia, że świat zamknięty zostaje jedynie w czterech kolorach – białym – nawiązującym do śniegu, żółtym i czerwonym – symbolizującym słońce i granatowym – odnoszącym się do barwy nieba po zmroku.

 

Howitz i Weissbach proponują minimalizm nie tylko w kolorach, ale i w poszczególnych fasonach – spódnice z koła, proste bluzki, geometryczne sukienki. Ich stylistyka oscyluje wokół tradycyjnych strojów ludowych, jednak w nowoczesnym wydaniu i z przymrużeniem oka.

 

Zdjęcia, które w zabawny sposób podchodzą do tematyki płci i seksualności stanowią idealne dopełnienie całego konceptu. Projektanci pokazują dzięki nim, że mają dystans do siebie jak i do mody, którą tworzą. Koniecznie zajrzyjcie do galerii!

tagi: Howitzweissbach | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | marka |

podobne artykuły