Logotyp serwisu lamode.info
PROJEKT ALBUM SIMPLE CREATIVE PRODUCTS

PROJEKT ALBUM SIMPLE CREATIVE PRODUCTS

14 kwietnia odbyła się premiera pierwszego Projekt Album’u polskiej marki Simple. Zobaczcie szczegóły!

Wszystkie światowe domy mody co roku wydają album poświecony swoim projektom. Simple Creative Products postanowiło ten zwyczaj wprowadzić również w Polsce, w związku z czym 14. kwietnia, w apartamencie prezydenckim warszawskiego hotelu Hilton, odbyła się uroczysta premiera pionierskiego w naszym kraju albumu.

 

Wydanie albumu Simple Creative Products poświęcono dotychczasowemu, 18-letniemu już dorobkowi firmy Simple. Poza zdjęciami wnętrz butików z całej Polski, pracowni, w których powstają kolekcje, w albumie znajdziemy także kampanie wizerunkowe marki, realizowane przez takich fotografów jak: Robert Wolański, Marcin Tyszka, Beata Wielgosz i Mateusz Stankiewicz, a w których udział brały czołowe polskie topmodelki - Karolina Malinowska, Kamila Szczawińska, Renata Kaczoruk, Marcelina Sowa, Anna Jagodzińska i Magdalena Frąckowiak.

 

tl_files/moda polska/marki/PROJEKT ALBUM SIMPLE CREATIVE PRODUCTS/Simple CP album _1_ _Large_.JPGfot. materiały prasowe

tl_files/moda polska/marki/PROJEKT ALBUM SIMPLE CREATIVE PRODUCTS/Simple CP album _2_ _Large_.JPGfot. materiały prasowe

 

Za projekt graficzny albumu odpowiadają Adam Żebrowski i Lidia Kalita, którzy świetnie uchwycili wysmakowaną prostotę, będącą znakiem rozpoznawczym marki od lat. Projekt albumu jest minimalistyczny i niezwykle elegancki. To modowe wydawnictwo na najwyższym światowym poziomie.

 

Zajrzyjcie koniecznie do galerii, w której znajdziecie zdjęcia z kameralnego śniadania prasowego, podczas którego odbyła się prezentacja albumu!

 

tl_files/moda polska/marki/PROJEKT ALBUM SIMPLE CREATIVE PRODUCTS/Simple CP album _3_ _Large_.JPG

fot. materiały prasowe

tagi: marka | Simple |

podobne artykuły