PL / EN
PROFILE NA INSTAGRAMIE, KTÓRE WARTO ŚLEDZIĆ

PROFILE NA INSTAGRAMIE, KTÓRE WARTO ŚLEDZIĆ

Wybieramy 5 najbardziej inspirujących osobowości z Polski!

Instagram odmienił świat mody. Dzięki niemu, wpisując odpowiedni hashtag, jesteśmy na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami modowymi. Dzięki blogerkom modowym oraz stylistkom, które codziennie dzielą się ze światem swoimi stylizacjami, to prawdziwa kopalnia inspiracji. Instagram to również miejsce, gdzie możemy zobaczyć świat okiem artystów. Możemy śledzić ich prace, pomysły i wizje. Instagram to przestrzeń gdzie wyrażamy siebie. Bierzemy pod lupę 5 polskich profili, które warto śledzić.

 

 

Areta Szpura (@areta)

 

Gdy przychodzi nam na myśl Instagram, od razu myślimy o Arecie - właścicielce marki Local Heroes. To zdecydowanie jeden z najciekawszych profili na Instagramie, do którego warto zaglądać, gdy za oknem pada deszcz. Wszystko w mocnych kolorach, spontaniczne, z uśmiechem, zainspirowane słoneczną Californią i bajkowym światem Disney’a. Dodatkowo dobre jedzenie, wakacje, analogowe zdjęcia i nowości kolekcji Local Heroes. Areta to fashionistka, która jak nikt inny wyznacza uliczne trendy. Jest idolką nastolatek i osobą, która wciąż zaskakuje i kreuje. Prowadzi prawdziwy „tumblr life”, pokazują,c że widzi świat tylko w różowych okularach! Każde zdjęcie na profilu jest w podobnym stylu i ze sobą powiązane. To konto, które zdecydowanie warto śledzić, by dostawać każdego dnia dużą dawkę inspiracji. Propozycje Arety są niecodzienne, a tego nam brakuje!

 

Instagram.com/areta

 

 

Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik (@agnieszka_kulesza, @lukasz_pik)

 

Mimo, że prowadzą oddzielne konta na Instagramie, działają jako duet. Razem posiadają ponad 42 tysięcy obserwatorów. Ich Instagram to prawdziwe źródło inspiracji, nie tylko modowych. Oprócz zdjęć najnowszych kampanii oraz subtelnych fotografii modelek, mamy też wiele obrazów lifestylowych. Szczególne wrażenie robią na nas fotografie przestronnego mieszkania w stylu skandynawskim przepełnionego sztuką, roślinami i zdjęcia z pozującymi gryfonikami. Oprócz tego, jest poranna kawa, essentiale, nowości modowe, tatuaże i podróże. Wszystko przemyślane, zachowane w minimalistycznym stylu, estetyczne i w stonowanych kolorach. Lubimy!

 

Instagram.com/agnieszka_kulesza

 

Instagram.com/lukasz_pik

 


Marianna Yurkiewicz (@mariannayurkiewicz)

 

Marianna Yurkiewicz posiada 6,4 tysięcy obserwatorów. Patrząc na Instagram wizażystki, od razu możemy stwierdzić, że to profil artystki. Jej konto to przemyślany chaos, w którym znajdziemy prawie wszystko. Zdjęcia z backstage`y najważniejszych sesji modowych i topowych pokazów, inspiracje, twarze modelek w niecodziennych makijażach, sztukę i nowości kosmetyczne. Do tego motywujące myśli, pokazujące nam jak bardzo pozytywną osobą jest Marianna. Zaraża nas dobrą energią, w ciekawy sposób pokazuje podróże, swoją pracę oraz zdjęcia gwiazd. Jej Instagram nigdy nie jest nudny, artystka ciągle zaskakuje. Mamy combo, które warto śledzić!

 

Instagram.com/mariannayurkiewicz

 

 

Hanna Koczewska (@hannakoczewska)

 

Hania Koczewska może się pochwalić gronem prawie 30 tysięcy obserwatorów. Większość zdjęć Hani jest robiona analogiem, przez co zachowany jest niesamowity klimat fotografii. Zaglądając na jej profil, zauważamy, że świat jej okiem nie jest zwyczajny. Modelka w niestandardowy sposób pokazuje zdjęcia ze swoich podróży oraz zwykłych, codziennych sytuacji. Stroni od przepychu czy ekskluzywnych stylizacji. Jest za to wiele spokojnych, melancholijnych zdjęć, styl boho z elementami grunge i dużo sztuki. Razem ze swoim chłopakiem, połową zespołu The Dumplings (@ipnops), są przykładem nastolatków, którzy mają swoją wizję świata, wrażliwość i skromność. Każde publikowane zdjęcie Hani to prawdziwa magia. Modelka zawsze wygląda świetnie i inspiruje! Więcej artystycznych zdjęć modelki możemy obejrzeć na prowadzącym przez nią Tumblerze - hankoczevska.tumblr.com.

 

Instagram.com/hannakoczewska

 

 

Le Petit Trou (@le_petitrou)

 

Le Petit Trou to marka bieliźnian, posiadająca na swoim koncie prawie 15 tysięcy obserwatorów. Każda ich kampania jest zrobiona przez najlepszych, polskich fotografów (np. Bartek Wieczorek), co sprawia, że zdjęcia na ich profilu to prawdziwa uczta dla oka. Dopełnieniem są pozujące w subtelny sposób modelki, głownie w codziennych, zwykłych sytuacjach. Bielizna marki to niezwykle dopracowane, delikatne elementy, które sprawiają, że zakochujemy się w nich od pierwszego wejrzenia. Wchodząc na profil Le Petit Trou widzimy inspiracje, modę i sztukę. Jesteśmy zachwyceni!

 

Instagram.com/le_petittrou

 

 

Zdjęcie główne: Instagram.com/thehautepursuit 

video

CHANEL WIOSNA LATO 2019