Logotyp serwisu lamode.info
PREZENTACJA KOLEKCJI BLESSUS WIOSNA/LATO 2014

PREZENTACJA KOLEKCJI BLESSUS WIOSNA/LATO 2014

W ubiegły czwartek (6.02) w warszawskim LOVECONCEPT odbyła się prezentacja najnowszej kolekcji BLESSUS. Kto się pojawił oraz jakie projekty znajdziemy w wiosenno-letniej linii? Sprawdźcie!

W ubiegły czwartek (6.02) w warszawskim LOVECONCEPT przy ul. Górskiego 6 odbyła się prezentacja kolekcji BLESSUS na sezon wiosna/lato 2014. Czym tym razem zaskoczył nas Michael Hekmat (projektant) – absolwent prestiżowego Istituto Marangoni w Mediolanie, który pracował dla takich nazwisk jak Vivienne Westwood, Gimabattista Valli czy marki Proenza Schouler, a także jest podwójnym laureatem włoskiej edycji Vogue Talents?

 

 

Jak sam mówi: „Najnowsza kolekcja kolorystyką nawiązuje do Kraju Kwitnącej Wiśni. Ubrania wciąż pozostają wierne estetyce BLESSUS, jednak tym razem są nieco bardziej kobiece. Ultralekkie jedwabne tafty sprowadzone z Japonii dodają sprężystości, zaś włoskie jerseye podkreślają krawiecki charakter sukienek”.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami. Tam znajdziecie również zdjęcia gwiazd, które przyszły zobaczyć najnowszą, wiosenno-letnią kolekcję BLESSUS na rok 2014

 

tagi: Blessus wiosna lato 2014 | prezentacja kolekcji | LOVECONCEPT | Michael Hekmat | Blessus |

podobne artykuły