Logotyp serwisu lamode.info
POWRÓT DO TRADYCJI W KOLEKCJI CUBUS DLA DZIECI

POWRÓT DO TRADYCJI W KOLEKCJI CUBUS DLA DZIECI

Renifery, choinki, płatki śniegu – w kolekcji dla dzieci marki Cubus nie brak odwołań do zimowych motywów. Zobaczcie stylizacje idealne na zbliżające się święta!

Klasyczne rozwiązania kolorystyczne, jakie stosowane są w kolekcjach dla dzieci – różowy dla dziewczynek, niebieski dla chłopców – mają swoją kontynuację w zimowej kolekcji marki Cubus. Cukierkowy róż zamieniony jest jednak na czerwień, a błękitny przechodzi w bardziej zdecydowany granat. Takie propozycje to idealne nawiązanie do tradycji, związanej ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

 

W całej kolekcji nie brak jest odwołań do zimowych elementów. Grube dziergane swetry z motywami reniferów, płatków śniegu i choinek z pewnością umilą najmłodszym czas oczekiwania na wigilię. Na ubraniach pojawia się też klasyczna granatowo – czerwona krata zarówno na eleganckich koszulach, jak i dziewczęcych spódnicach, a dopełnieniem stylizacji są ciepłe szale i rajstopy w kolorze białego puchu.

 

Jeśli jeszcze nie mieliście pomysłu, w jaki strój ubrać swoje pociechy podczas nadchodzących świąt, koniecznie zapoznajcie się z propozycjami marki Cubus.

tagi: Cubus | trendy jesień zima 2011 | moda dziecięca | dziecko |

podobne artykuły