PL / EN
POWITANIE LATA Z DRUGĄ ODSŁONĄ H&M STUDIO 2020

POWITANIE LATA Z DRUGĄ ODSŁONĄ H&M STUDIO 2020

Poczuj iście wakacyjny klimat w drugiej linii H&M Studio 2020!

 

Drugi drop H&M Studio wiosna lato 2020 to doskonałe powitanie tegorocznego lata – pełnego słońca, kolorów i śmiałych połączeń. Odkryjcie przepis na idealny wakacyjny look!

H&M Studio wiosna lato 2020 – II drop

Letnia odsłona kolekcji H&M Studio SS20 przywołuje na myśl upalne dni i zaprasza w podróż w nieznane. Znajdziemy w niej wielobarwne ubrania i dodatki wykonane głównie z materiałów pochodzących ze zrównoważonych źródeł. Od sportowych kostiumów kąpielowych i bikini z abstrakcyjnymi nadrukami w neonowych kolorach, po lekkie narzuty i sukienki z organicznej bawełny i poliestru z recyklingu. Akcesoria obejmują futurystyczne okulary przeciwsłoneczne z butelek PET, tworzywa pochodzącego z recyklingu, płócienną torbę z bawełny organicznej oraz japonki z gąbczastej pianki bloom algee foam™ - elastycznej pianki wyprodukowanej z biomasy glonów.

- Przyciągające wzrok stroje kąpielowe i bikini podkreślą każdą osobowość. Jesteśmy dumni, że w całej kolekcji używamy bardziej ekologicznych materiałów, takich jak poliester z recyklingu i bawełna organiczna - tłumaczy Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor w H&M.

H&M Studio lato 2020 - wybór redakcji Lamode.info (fot. materiały prasowe)

Druga odsłona kolekcji H&M Studio SS20 jest dostępna na stronie hm.com od 1 czerwca 2020 roku.

ZOBACZ: H&M Conscious wiosna 2020

H&M Studio wiosna lato 2020 – I drop

Od 20 lutego w sklepach H&M dostępna jest również pierwsza odsłona Studio SS20. Jej muzą jest nowoczesna kobieta, wolny duch, która odkrywa świat i szuka nowych doświadczeń na własnych zasadach. Kolekcja stworzona z myślą o niej jest równocześnie surowa i wyrafinowana: naturalne tkaniny o niewykończonych krawędziach łączą się z wymyślnymi elementami, takimi jak lśniące metaliczne akcenty czy futurystyczne dodatki. Swoboda widoczna jest także w sposobie noszenia kolekcji, którą można stylizować na dowolne sposoby.


H&M Studio

H&M Studio to najbardziej przełomowa kolekcja sezonowa szwedzkiej marki. Tworzy ją specjalny zespół projektantów w sztokholmskim atelier. Każda linia to kreatywna reinterpretacja trendów konkretnego sezonu. Limitowane kolekcje trafiają do sprzedaży dwa razy w roku – w sezonie wiosna/lato i jesień/zima.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: kolekcja | wiosna lato 2020 | H&M |

podobne artykuły