PL / EN
POP UP STORY – MULTIBRANDOWY BUTIK W PLACU UNII JUŻ OTWARTY!

POP UP STORY – MULTIBRANDOWY BUTIK W PLACU UNII JUŻ OTWARTY!

Kilka dni temu w warszawskim centrum handlowym Plac Unii miało miejsce otwarcie nowego multibrandowego butikuPOP UP STORY. Dowiedźcie się więcej! 

Warszawskie centrum handlowe Plac Unii City Shopping doczekało się w swoich wnętrzach nowego wyjątkowego miejsca. 25 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie multibrandowego butiku POP UP STORY. Gospodarzami wydarzenia byli Joanna Horodyńska oraz Marcin Mańka, którzy przedstawili zgromadzonym gościom niezbędne szczegóły dotyczące projektu. 

 

W ofercie POP UP STORY, którego aranżacja idealnie komponuje się z wnętrzem Placu Unii, znalazły się propozycje 52 marek i projektantów. Ta liczba nie jest przypadkowa, ponieważ jest to dokładnie tyle, ile tygodni liczy rok kalendarzowy. To jednocześnie okres, przez który butik będzie tworzył jedno z najciekawszych miejsc na modowej mapie stolicy. 

 

Co ciekawe, co tydzień zmieniać będzie się witryna butiku, w całości poświęcona jednemu z projektantów. Bohaterem pierwszej został Mariusz Brzeziński. Oprawą graficzną ekspozycji zajęła się Natalia Mleczak, która ma na swoim koncie współpracę przy sesjach dla takich magazynów jak Vogue Homme Japan czy Wallpaper. 

 

Poniżej znajdziecie relację z otwarcia POP UP STORY oraz zdjęcia butiku.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: POP UP STORY | Plac Unii City Shopping | Joanna Horodyńska | Mariusz Brzeziński | Marcin Mańka |

podobne artykuły