PL / EN
MINI KOLEKCJA DZKY. MACIEJA SIERADZKY’EGO

MINI KOLEKCJA DZKY. MACIEJA SIERADZKY’EGO

Zobaczcie mini kolekcję marki dzky. za którą stoi finalista polskiego „Project Runway” - Maciek Sieradzky.

Maciej Sieradzky był z pewnością jedną z najbarwniejszych i najbardziej wyróżniających się postaci w pierwszej polskiej edycji programu Project Runway. Serca widzów i jury podbił nie tylko swoją osobowością, ale przede wszystkim talentem, który przejawiał się w nietuzinkowych i oryginalnych projektach, a jeden z nich zdecydowała się założyć Anja Rubik.

 

Tuż po finale Project Runway Sieradzky wypuścił na rynek mini kolekcję. Znaleźć w niej można t-shirty, bluzy, spódnice oraz akcesoria – przeskalowane torby i plecaki. Wszystkie projekty utrzymane są w czarno-białej kolorystyce, którą dopełniono połyskującymi metalicznymi wykończeniami z eko-skóry.

 

„Jest to wizja mody na co dzień dla pewnych siebie kobiet, ceniących wygodę i okazyjny uniwersalizm. - mówi projektant. Obecnie pracuję nad rozwinięciem dwóch linii - dzky. i maciej sieradzky., której premiera już najbliższej jesieni”. Maciej Sieradzky ma także w planach otwarcie pracowni z butikiem, która mieścić się będzie w butiku ETHOS na Placu Trzech Krzyży w Warszawie.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia mini kolekcji finalisty Project Runway!

 

foto. Igor Drozdowski

modelka: Maria Kompf

make up: Agnieszka Nowak biżuteria: LALOUX

buty: ALDO

Sesję zrealizowano w IN2IT Studio.

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Maciej Sieradzky | dzky. | Project Runway | polskie marki |

podobne artykuły