PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
POP-UP STORE WEARSO.ORGANIC W STARYM BROWARZE

POP-UP STORE WEARSO.ORGANIC W STARYM BROWARZE

Kolejny pop-up store polskiego brandu w Starym Browarze. Sprawdźcie szczegóły!

Od wczoraj (22.09) przez miesiąc w Starym Browarze będzie można kupić bluzki, t-shirty, sukienki i bluzy wyróżnionej nagrodą „Doskonałość mody 2012” miesięcznika „Twój Styl” polskiej marki wearso.organic. Pop-up ma ok. 20 m2 i mieści się obok butików takich marek jak m.in. Hector & Karger. Na co dzień marka ma swój butik przy ul. Mokotowskiej w Warszawie i w Internecie.

 

 

Choć w gronie fanów wearso.organic jest wiele znanych osób, jej twórcy nie lubią się tym chwalić. Zamiast tego wolą mówić: „Jesteśmy konsekwentni. Dlatego ubrania wearso. tworzymy jedynie z bawełny organicznej, pozyskiwanej z upraw ekologicznych, bez stosowania chemii i nawozów sztucznych. Jesteśmy fair. Dlatego zdajemy sobie sprawę, że w naszych czasach trudno jest żyć ekologicznie na 100%. Wystarczy jednak, że co druga twoja decyzja będzie odpowiedzialna, żeby poczuć istotne zmiany. Dokonując zakupu w wearso.organic pomagasz odetchnąć naszej planecie.

 

 

Wearso.organic to kolejny pop-up store polskiego brandu w Starym Browarze. Wcześniej centrum zaprosiło do współpracy m.in. Bohoboco i Loft 37, które po sukcesie krótkoterminowych pop-upów zagościły tu na stałe. Trzymamy kciuki za kolejną markę!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: wearso.organic | pop-up store wearso.organic | Stary Browar | wearso.organic w Starym Browarze |

podobne artykuły