Logotyp serwisu lamode.info
POLSKIE GWIAZDY Z WIZYTĄ U GOSI BACZYŃSKIEJ

POLSKIE GWIAZDY Z WIZYTĄ U GOSI BACZYŃSKIEJ

Zobacz polskie gwiazdy na pokazie najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej.

Tłumy fotoreporterów zacierały ręce z radości, bo na sobotnim pokazie Gosi Baczyńskiej pojawiła się cała plejada gwiazd showbiznesu, więc była to dla nich pracowita noc. W błysku fleszy pokaz oglądali m.in. Mariusz Treliński, czołowy designer glamour w Polsce, Maciej Zień; jego kolega po fachu Tomasz Ossoliński, koleżanka z branży, Aneta Kręglicka oraz popularne gwiazdy i gwiazdeczki m.in. nowa polska top modelka Paulina Papierska, Natasza Urbańska, Ada Fijał, Magdalena Schejbal i stała bywalczyni modnych imprez, Beata Sadowska.

 

Genialny fachowiec, doskonały kunszt krawiecki, wielka projektantka. Jej sukienki, które zakładałam, nigdy nie wymagały poprawek " - chwaliła Natasza Urbańska, która na pokazie Baczyńskiej pojawiła się po raz pierwszy.

 

"Piękny rockandrollowy pokaz, coś takiego mnie kręci. Cudowne sukienki z piór i koronki" - skomentowała zaraz po pokazie Magdalena Schejbal. Jak widać, i tym razem Gosi Baczyńskiej udało się podbić serca rodzimych gwiazd.

 

Naszym zdaniem, jednymi z najlepiej ubranych celebrytek eventu były elegancka i stonowana Aneta Kręglicka w powycinanej gdzieniegdzie „małej czarnej” oraz Beata Sadowska, która wybrała wersję czerwieni „niemal od stóp do głów”.

 

W galerii zdjęcia wybranych stylizacji!

tagi: event | gwiazdy | GOSIA BACZYŃSKA |

podobne artykuły