PL / EN
PÓŁFINAŁ 10. EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS 2019 JUŻ ZA NAMI

PÓŁFINAŁ 10. EDYCJI FASHION DESIGNER AWARDS 2019 JUŻ ZA NAMI

Znamy finalistów, którzy zinterpretowali modę w duchu „Be Italian, Be Glamour". 

W warszawskiej Galerii Mokotów odbył się półfinał 10. edycji Fashion Designer Awards. Spotkanie prowadziła Joanna Sokołowska-Pronobis, pomysłodawczyni prestiżowego konkursu oraz Agnieszka Hyży. Na wybiegu zaprezentowano autorskie projekty 20 półfinalistów, dzięki którym udaliśmy się w podróż po włoskich ulicach skąpanych w popołudniowym słońcu oraz na krótką przejażdzkę gondolą. Czy oryginalne konstrukcje, koronki, rozkloszowane formy i ekstrawagancja zdobyły uznanie jurorów? Przekonajcie się sami!

FASHION DESIGNER AWARDS „BE ITALIAN, BE GLAMOUR”

Jubileuszowa edycja konkursu pod hasłem „Be Italian, Be Glamour" to inspirująca podróż po rzymskich ulicach skąpanych w popołudniowym słońcu, z krótką przerwą na mocne espresso we florenckiej kawiarni, leniwym spacerem mediolańskim bulwarem i krótką przejażdżką gondolą po weneckich kanałach. Włoska moda jest barwna, kolorowa i pełna radości, ale nie brakuje w niej luksusu i przepychu - i to wszystko miało pojawić się w kolekcjach uczestników konkursu Fashion Designer Awards „Be Italian, Be Glamour”.

Półfinał 10. edycji Fashion Designer Awards 2019 (fot. materiały prasowe)

FASHION DESIGNER AWARDS 2019 - JURY

Na scenie gościli eksperci, w tym m.in. fotografka Lidia Popiel, influencerka i ekspert marki AA Wings of Color - Magdalena Pieczonka, stylista Galerii Mokotów - Adam Chowański, zwyciężczyni 9. edycji FDACelina Wesołowska, autorka bloga mymoodbook - Urszula Woźniakowska oraz członkowie kapituły Fashion Designer Awards: wykładowca Wyższej Szkoły Mody Via Moda – Andrzej Foder, head of operations showroom.pl – Kasia Wosiek, redaktor naczelna miesięcznika Avanti – Marta Kulczycka, projektantka Bizuu – Zuzanna Wachowiak, naczelna stylistka TVN - Dorota Williams, komentatorka mody - Joanna Horodyńska i autorka bloga Macademian Girl - Tamara Gonzalez Perea.

POLECAMY: STARTUJE 10. EDYCJA FASHION DESIGNER AWARDS 

Fashion Designer Awards 2019: Agnieszka Hyży, Magda Pieczonka, Joanna Sokołowska-Pronobis i Joanna Horodyńska (fot. materiały prasowe)

FASHION DESIGNER AWARDS 2019 – FINALIŚCI 10. EDYCJI

W wielkim finale Fashion Designer Awards, który odbędzie się już 27 maja 2019 roku, swoje autorskie kolekcje zaprezentuje 10 utalentowanych projektantów i tym samym zawalczy o pulę nagród, m.in. wyjazd na targi White Milan z partnerem głównym konkursu - Batonikiem Duplo i Premier Vision do Paryża, z Cisowianką Perlage.

Oto 9 uczestników 10. edycji FDA - do 22.04 trwa głosowanie na 10. finalistę, którego tradycyjnie wybiorą internauci na www.fashiondesignerawards.com.pl.

Bahdanau Uladzislau – Mińsk (Białoruś)

Czak Marlena - Łódź

Czamara Magdalena - Lublin

Demianiuk Pola - Pruszków

Górska Weronika - Warszawa

Hasiak Anna - Łódź

Korecka Manuela - Szczecin

Krupa Adrian - Łódź

W galerii prezentujemy zdjęcia z półfinału 10. edycji Fashion Designer Awards 2019. Zobaczcie, jak włoską modę zinterepetowali uczestniczy konkursu w 2019 roku!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Fashion Designer Awards 2019 | konkurs | projektanci |

podobne artykuły