PL / EN
TOP INSTAGRAM: 24-31.01

TOP INSTAGRAM: 24-31.01

Jakie fotografie tym razem znalazły się w naszym zestawieniu najciekawszych zdjęć opublikowanych na popularnym fotograficznym kanale społecznościowym? Sprawdźcie!

W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy nasz nowy cykl artykułów - w jednym miejscu zbieramy zdjęcia, które podczas przeszukiwania popularnego fotograficznego kanału społecznościowego, przykuły naszą uwagę. Ostatnia publikacja bardzo Wam się spodobała, więc postanowiliśmy go kontynuować!

 

 

Pora więc na „instagramowe” podsumowanie kolejnego tygodnia, a dokładniej okresu 24-31. stycznia. Jakie fotografie tym razem znalazły się w naszym zestawieniu „TOP INSTAGRAM”? Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami!

 

 

P.S. Śledzicie Instagram LAMODE.INFO? Od października zeszłego roku publikujemy dla Was na naszym profilu wcześniej niepokazywane na portalu czy fanpage’u zdjęcia. Możecie dzięki nim podglądać nasze ostatnie działania, branżowe wydarzenia, na które chodzimy, pokazy polskich projektantów i momenty z życia redakcji oraz polski i zagraniczne Tygodnie Mody!

 

 

Śledźcie nas pod linkiem http://instagram.com/lamodeinfo!

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: gwiazdy na Instagram | Instagram gwiazd | podsumowanie tygodnia | gwiazdy prywatnie | INSTAGRAM |

podobne artykuły