PL / EN
PLECAKI I TORBY DAMIAN SZCZESNY DESIGN – MUST HAVE JESIENI

PLECAKI I TORBY DAMIAN SZCZESNY DESIGN – MUST HAVE JESIENI

Choć Damian Szczęsny to młode nazwisko w świecie mody, już teraz zapowiada się bardzo obiecująco. Zobaczcie kolekcję plecaków i toreb sygnowanych nazwiskiem projektanta, które już teraz stały się absolutnym bestsellerem jesieni. Sprawdźcie!

Damian Szczesny jest tegorocznym absolwentem Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru, a publiczności dał się poznać dzięki charakterystycznym plecakom i torbom. Trzeba przyznać, że pojemna torba utrzymana w ciekawej estetyce jest czymś, o czym marzy nie jedna kobieta. Nam w oko wpadły właśnie projekty Damiana Szczesnego, który doskonale łączy w nich użyteczność z interesującym designem. Jego duże głębokie torby to przykład minimalizmu w najlepszym wydaniu, a klasyczna forma przełamana została kontrastową patką w różnych odcieniach ze skóry naturalnej.

 

Jeżeli natomiast macie już dość standardowych toreb, świetną alternatywą będą najmodniejsze tego sezonu plecaki, które nie kojarzą się już tylko ze szkolną wyprawką. Zdominowały one zarówno znane sieciówki, jak i pokazy światowej sławy projektantów. Co więcej, plecak doda miejskiego luźnego charakteru niemal każdej stylizacji, a dodatkowo jest praktyczny i zmieścicie w nim wszystkie niezbędne rzeczy. Nam szczególnie spodobały się te z oferty Damian Szczesny Design. Mają regulowane ramiączka, wyposażone są w wewnętrzną kieszeń zamykaną na suwak wszytą w podszewkę oraz wykończone zostały srebrnymi okuciami. Ciekawie prezentują się także w złotej odsłonie, a ich odcień zmienia się w zależności od użytkowania od srebrnego po miedziowy. Dodatkowym atutem jest intrygujący detal w postaci złoto-lustrzanej plakietki z logo projektanta. Radzimy Wam zapamiętać to nazwisko na dłużej.

 

Zobaczcie wszystkie propozycje Damian Szczesny Design, które znajdziecie na naszej siostrzanej platformie BoutiqueLaMode.com!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: must have | moda na jesień | plecak | torby | Damian Szczesny Design | BoutiqueLaMode.com | moda polska |

podobne artykuły