PL / EN
INSPIRACJA DNIA - FELICITY JONES

INSPIRACJA DNIA - FELICITY JONES

Naszą dzisiejszą inspiracją została brytyjska aktorka Felicity Jones. Zobaczcie, jak zaprezentowała się podczas jednej z imprez, w ramach ostatniego festiwalu filmowego w Wenecji.   

Jest jedną z najlepiej rokujących brytyjskich aktorek młodego pokolenia, a jej talent dało się poznać przede wszystkim po rolach w niezależnych obrazach „Like Crazy” czy „Breathe In” w reżyserii Drake’a Doremusa, które bliżej znane są wszystkim tym, którzy śledzą produkcje pojawiające się na festiwalu filmowym w Sundance. Felicity Jones, bo o niej mowa, oprócz dobrze napisanych ról, dużą wagę przywiązuje także do projektów, w których pojawia się na różnego rodzaju branżowych imprezach. Jednym z ulubionych domów mody 30- letniej (naprawdę trudno w to uwierzyć, majac na uwadze niezwykle delikatną i bardzo dziewczęcą urodę aktorki) Felicity, jest młodsze dziecko Miucci Prady, czyli Miu Miu.

 

To właśnie w projekcie włoskiej marki, aktorka pojawiła się na imprezie organizowanej w ramach ostatniego festiwalu w Wenecji, w związku z projektem Miu Miu Women's Tales. Jones wybrała na tę okację przepiękną ciemnoniebieską sukienkę, z długimi transaprentynimi rękawami oraz eleganckimi zdobieniami. Stylizację uzupełniła o delikatne czółenka, co nie zaburzyło całości w postaci dość bogatej góry, i dało bardzo elegancki i dziewczęcy efekt. 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Felicity Jones | inspiracja dnia | gwiazdy | styl gwiazd | stylizacje gwiazd | Miu Miu |

podobne artykuły