PL / EN
PIERWSZA DAMA WEDŁUG MOZCAU

PIERWSZA DAMA WEDŁUG MOZCAU

Moda i polityka? Okazuje się, że mają ze sobą więcej wspólnego, niż mogłoby się wydawać. Zobaczcie propozycje marki Mozcau na sezon wiosna lato 2013

Pierwsza dama Mozcau, uważnie śledzi najnowsze trendy i doskonale wie, że ciekawy i oryginalny styl śmiało można łączyć z wygodą. Wśród propozycji polskiej marki z kolekcji „First Lady”, znalazły się każualowe, sportowe sylwetki z logo flagi ONZ i Białego Domu. Paleta kolorystyczna została ograniczona do bieli, błękitu i czerni. Proste kroje i fasony idealnie wpisują się w wizerunek marki Mozcau.

 

O samym pomyśle opowiada projektantka Kasia Wyrozębska: „Kolekcja zadedykowana jest mojemu przyjacielowi politykowi, który zaimponował mi swoją osobowością, ambicją, wiedzą i chęcią pomagania ludziom. Jego maniery i elegancja sprawiła, że kolekcja The First Lady naturalnie musiała być szykowna, prosta i w najlepszym gatunku. Wykorzystałam w niej przewrotnie motyw flagi ONZ i Białego Domu, które są dla naszego bohatera środowiskiem naturalnym, a dla mnie były krótką, ale intensywną  i bardzo piękną przygodą."


Podobno kolekcja cieszy się dużym powodzeniem wśród polskich dyplomatów. Sprawdźcie naszą galerię i zobaczcie, co zwróciło ich uwagę!

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Mozcau | First Lady | Mozcau kolekcja wiosna lato 2013 |

podobne artykuły