PL / EN
PHARRELL WILLIAMS STWORZY KOLEKCJĘ Z ADIDAS ORIGINALS

PHARRELL WILLIAMS STWORZY KOLEKCJĘ Z ADIDAS ORIGINALS

Znany muzyk, Pharrell Williams nawiązał współpracę z marką Adidas. Poznajcie szczegóły!

Nie tak dawno, zapoznaliśmy się z projektami Jeremy’ego Scotta i Rafa Simonsa dla Adidasa, a już na horyzoncie pojawiła się kolejna kolaboracja. Tym razem znana marka sportowa nawiąże współpracę z muzykiem, Pharrellem Williamsem, tegorocznym zdobywcą Grammy Awards.

 

Co ciekawe, do stworzenia wspólnej kolekcji zostanie zaangażowana grupa tekstylna Bionic Yarn, której ambasadorem jest znany artysta. Niektóre projekty Adidas Originals i Pharrella Williamsa zostaną stworzone z materiałów przyjaznych środowisku, w jakich specjalizuje się właśnie nowojorska spółka, co z pewnością jest dodatkowym atutem całego pomysłu.

 

Współpraca z taką ikoną jak Adidas to niesamowita szansa. Wychowałem się na dresach Adidas, przez niemal całe życie nosiłem Stany Smithy. Adidas zawsze był obecny w moim życiu. Ich ubrania są ponadczasowe. To naprawdę ekscytująca współpraca, zarówno dla mnie jak i dla Bionic Yarn - powiedział Pharrell.

 

Wizja współpracy z Pharrellem jest dla mnie bardzo podniecająca. Jest ikoną popkultury, która nieustannie inspiruje. Nie tylko przez swój muzyczny talent i kunszt, ale przede wszystkim przez to, w co się angażuje, czym się interesuje. Artysta idealnie pasuje do marki Adidas, która ma wiele twarzy – wyznał globalny dyrektor kreatywny marki, Dirk Schoenberger.

 

Efekty współpracy poznamy już latem tego roku. Jak zapowiada marka – możliwe jest, że w przyszłości lista nowych projektów z Pharrellem Williamsem znacznie się powiększy.

 

Z niecierpliwością czekamy na efekty!

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Pharrell Williams | Pharrell Williams i adidas Originals | adidas Originals | ADIDAS |

podobne artykuły