PL / EN
PEELINGUJĄCE ŻELE NATURIA BODY - OCZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA W JEDNYM

PEELINGUJĄCE ŻELE NATURIA BODY - OCZYSZCZENIE I PIELĘGNACJA W JEDNYM

Marzysz o gładkiej, miękkiej i jędrnej skórze, lecz nie masz czasu na długotrwałe zabiegi pielęgnacyjne? Specjalnie dla wszystkich zabieganych powstały peelingujące żele pod prysznic Naturia Body firmy Joanna.

 

 

Orzeźwiający owocowy zapach, nawilżająca formuła oraz delikatny peeling. Nowa linia żeli pod prysznic Naturia Body firmy Joanna świetnie nadaje się do codziennego użytku. Zawarte w kosmetykach drobinki ścierające usuwają martwy naskórek, pobudzając metabolizm skóry oraz wpływając na poprawę jej jędrności i elastyczności. Wchodzące w skład żeli naturalne ekstrakty owocowe dodatkowo ją pielęgnują, dostarczając skórze wielu cennych witamin i mikroelementów, tak że oczyszczona oraz nawilżona w trakcie kąpieli cera, nie tylko staje się miękka i delikatna, ale i lepiej wchłania różnorakie balsamy czy masła odżywcze.

 

 

Pobudzająca limonka, aromatyczny arbuz, nawilżające algi morskie, relaksująca zielona herbata lub zmysłowy imbir - peelingujące żele pod prysznic z serii Naturia Body dostępne są w pięciu apetycznych wariantach zapachowych. Do wyboru, do koloru!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: peelingujące żele pod prysznic | Naturia Body | Joanna | pielęgnacja |

podobne artykuły