PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PAŹDZIERNIKOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN

PAŹDZIERNIKOWY NUMER LOUNGE MAGAZYN

O wydarzeniach kulturalnych, klubowym trendzie „girl power”, gotowaniu i designie przeczytacie w październikowym Lounge Magazyn. Sprawdźcie!

Styl, kultura, ogromna dawka informacji na temat nadchodzących wydarzeń muzycznych oraz wywiady z najciekawszymi osobowościami z artystycznego środowiska. Ilość doznań estetyczno-intelektualnych, które dostarcza nam co miesiąc Lounge Magazyn, powinien zadowolić najbardziej wymagających. Po ubogim sezonie imprez kulturalnych magazyn z radością wita wysyp koncertów i festiwali. Na jego łamach znajdziecie artykuł o Unsound czy wyczekiwanym przez kinomanów Warszawskim Festiwalu Filmowym. Poza tym w październikowym  numerze grzeszne przyjemności. Do przeczytania gorąco polecamy inspirującą rozmowę z twórcami bloga Gotowanie z Pasją i zapoznanie się z wieloma pysznymi pomysłami na potrawy z ziemniaka.


A co dla entuzjastów mody? Świetna sesja okładkowa wykonana przez Mateusza Brala, relacje z pokazów, nowe marki na które warto zwrócić uwagę oraz świetny artykuł o erotycznych odcieniach świata mody z high fashion w roli głównej.

 

 

źródło: youtube.com

 


Pamiętajcie, że Lounge Magazyn to 96-stronicowy bezpłatny magazyn, który możecie pobrać na stronie internetowej i wielu portalach społecznościowych.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Lounge Magazyn | październikowy numer Lounge Magazyn | Unsound Festival | Warszwaski Festiwal Filmowy | magazyn lifestylowy |

podobne artykuły