Logotyp serwisu lamode.info
PAULINE TWIG: POLSKA MARKA BUTÓW, KTÓRĄ WARTO ZNAĆ

PAULINE TWIG: POLSKA MARKA BUTÓW, KTÓRĄ WARTO ZNAĆ

„Chcę dać kobietom coś więcej niż tylko buty. Pragnę dać im piękno w postaci butów” - Paulina Gałązka, założycielka marki Pauline Twig.

Spis treści

1. PAULINE TWIG: PROJEKTANTKA

2. PAULINE TWIG: FILOZOFIA MARKI

3. PAULINE TWIG: LOKALNA MANUFAKTURA

4. PAULINE TWIG: MATERIAŁY

5. PAULINE TWIG: KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

Kraków, a nie Warszawa, Paryż, Mediolan, Londyn, czy Nowy Jork. Talentów w modzie warto szukać w miejscach nieoczywistych. To właśnie tam odkryliśmy markę butów Pauline Twig i poznaliśmy jej DNA. Zobaczcie! 

PAULINE TWIG: PROJEKTANTKA

Paulina Gałązka to młoda projektantka, pomysłodawczyni i założycielka marki ekskluzywnych, autorskich butów Pauline Twig. Designem i modą interesowała się od dziecka. Swoją pasję rozwijała podczas nauki w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru (dziś Krakowskie Szkoły Artystyczne). Ukończyła też kurs w zakresie konstrukcji obuwia. Paulina pracuje i mieszka w Krakowie, skąd często podróżuje do Włoch - jak sama twierdzi – skarbnicy inspiracji – to tam szuka słońca oraz wysokiej jakości materiałów, z których powstają buty sygnowane znakiem Pauline Twig.

PAULINE TWIG: FILOZOFIA MARKI

„Chcę dać kobietom coś więcej niż tylko buty, pragnę dać im piękno w postaci butów” – taka filozofia stanowiła impuls narodzin marki Pauline Twig i po dziś dzień jest myślą przewodnią jej kolekcji.

Skórzane sandałki o zabudowanym kroju, Pauline Twig (fot. materiały prasowe) 

PAULINE TWIG: LOKALNA MANUFAKTURA

Buty marki Pauline Twig produkowane są w małej manufakturze pod Krakowem, gdzie wciąż liczą się takie wartości, jak praca ludzkich rąk i przywiązanie do tradycyjnych metod. Proces produkcji trwa co prawda dłużej, ale efekt w postaci wysokiej jakości i kunszt wykonania są ważniejsze.

PAULINE TWIG: MATERIAŁY

Wszystkie modele butów są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Włoska naturalna skóra, dzianiny o wyjątkowej fakturze, zamsz czy jeans silnie wpisują się w tożsamość marki. Ale liczy się nie tylko to, co widoczne na pierwszy rzut oka. Równie ważną rolę ogrywają detale, których z zewnątrz nie widać. Dlatego właśnie buty marki Pauline Twig wyściełane są wysokiej jakości skórą kozią, delikatną dla stopy. Większość modeli ma także elegancką, skórzaną podeszwę.

Skórzane sandały z cekinami, Pauline Twig, (fot. materiały prasowe)


PAULINE TWIG: KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

Kolekcja Pauline Twig wiosna - lato 2018 to efekt połączenia i zderzenia tego, co aktualnie modne z autentycznym stylem i artystycznym DNA marki. Oferta jest bardzo różnorodna. Od odważnych modeli w zaskakujących zestawieniach kolorystycznych, przez casualowe sneakersy, aż po projekty eleganckie i ponadczasowe. Wyróżnikiem projektów reprezentujących wiosenno-letnie trendy 2018 są ozdoby. Wielokolorowe cekiny oraz błyszczące cyrkonie podkreślają wyjątkowy charakter modeli.

Kolekcję podzielono na 3 części. Xtra Casually - linia została stworzona dla kobiet, które chcą być modne każdego dnia i wiedzą jak to osiągnąć. Wygoda i casualowy charakter sprawiają, że buty z tej serii można łączyć zarówno z jeansami, jak i z bardziej klasycznymi outfitami. Oh My Posh! - to modele dla kobiet, które nie boją się odważnych stylizacji i wiedzą jak wyjść modzie naprzeciw. Lekka ekstrawagancja, różnorodność oraz zdobność butów z tej serii stwarza wiele możliwości ich noszenia; są odpowiednie zarówno na ważne spotkanie w pracy, jak i na niezobowiązującą randkę. Na linię Timeless Chic składają się ponadczasowy szyk, prostota kształtów i najlepsze materiały. Kolekcję zaprojektowano dla kobiet, które dobrze czują się w klasycznej elegancji. Timless Chic to ponadczasowość z delikatnym wdziękiem retro.

POLECAMY: KOLORY TRENDY WIOSNA LATO 2018

W naszej galerii prezentujemy buty projektu Pauline Twig obrazujące najnowsze trendy wiosna lato 2018. Zobaczcie sami!

tagi: Pauline Twig | wiosna lato 2018 | buty | TRENDY |

podobne artykuły